SK Sigma Olomouc vs. Bohemians Praha 1905 Sleva -10% pro fanoušky

Sigma porazila Mladou Boleslav

17.10.2004 / A tým

V 9. ligovém kole zavedla I. Gambrinus liga náš A tým na mladoboleslavskou půdu ligového nováčka. Trenér Petr Uličný se musel obejít bez zraněného Pavla Zbožínka. Složení sestavy vyřešil útočným triem Reiter-Bednář-Babnič. 4.280 diváků sledovalo v prvním poločase převahu našich hráčů a oboustranně nepřesnou hru, kterou jen občas doplnily zajímavé momenty. Na straně domácích to byla Romanem Hubníkem tečovaná střela na tyč, na straně Sigmy slabá střela Bednáře mimo Millerovy tyče či Babničova hlavička pouze do středu branky. Ve 2. poločase se hra vyrovnala. Po 15 minutách hry se dostala naše obrana pod tlak. Neinkasovali jsme jen díky štěstí a samozřejmě Martinu Vaniakovi, který předvedl několik famózních zákroků. Pravidlo nedáš, dostaneš, se uplatnilo v 67. minutě. David Kobylík si pohrál s domácím obráncem Krátkým, odcentroval přímo na hlavu Aleše Bednáře a vedli jsme 1-0. O 10 minut později mohlo být srovnáno, když domácí nastřelili tyč. V 83. minutě se do šance dostal opět Bednář, nedal. O 3 minuty již to bylo 2-0 z pohledu našeho týmu, když se o vítěznou branku postarala nová dvojice na hřišti König-Vyskočil. Prvně jmenovaný zprava odcentroval, Vyskočil se prosadil mezi dvěma obránci a nedal domácímu gólmanovi šanci. Domácí jen snížili v poslední minutě na konečných 1-2 střídajícím Peckou.

Sigma tužila tým v Lanovém centru ProudSigma tužila tým v Lanovém centru Proud
| 26.04.2018
Měl jsem to spíš ustát, řekl KalvachMěl jsem to spíš ustát, řekl Kalvach
| 25.04.2018
Nedělní zápas SK Sigma píská NenadálNedělní zápas SK Sigma píská Nenadál
Předprodej na SK Sigma vs. Bohemians byl zahájenPředprodej na SK Sigma vs. Bohemians byl zahájen
Buchta má dvanácté čisté kontoBuchta má dvanácté čisté konto
| 24.04.2018
Byly to strašné pocity, řekl JílekByly to strašné pocity, řekl Jílek
Onofrej: Je to pro nás důležité vítězstvíOnofrej: Je to pro nás důležité vítězství