Sigma porazila Myjavu, dvakrát skóroval Tomáš Zahradníček

18.01.2014 / A tým

Druhý sobotní přípravný zápas byl pro fotbalisty SK Sigma Olomouc vítězný. Hanáci doma na přírodním trávníku hřiště číslo 2 porazili slovenskou Myjavu 2:1. Obě branky Sigmy v duelu proti pátému celku Corgoň ligy vsítil Tomáš Zahradníček. Všechny tři branky padly v prvním poločase. Ve 12. minutě šel Doležal do souboje s obráncem, připletl se k tomu i gólman, no, a když se pak míč dostal k volnému Zahradníčkovi, ten už musel jen trefit prázdnou bránu. O šest minut později byl v zakončení opět Zahradníček, tentokrát se trefil pěkně hlavou po centru zleva. Hosté snížili ve 41. minutě, kdy ideálně sedla rána zdálky Šulkovi. Ve druhém poločase už se stav, i přes nějaké šance na obou stranách, nezměnil. „Každé mezinárodní utkání má i v přípravě náboj, je tam prestiž, rivalita. Takže i tento zápas byl od začátku obrovsky agresivní, ve velkém tempu. Pro nás jenom dobře, že jsme si mohli hru naostro vyzkoušet. Museli jsme se znovu srovnat s agresivní hrou a myslím, že se v tom lepšíme,“ řekl trenér Zdeněk Psotka. Další zápas hraje Sigma ve středu doma proti Znojmu, utkání začíná v 11.00. SK Sigma Olomouc – Myjava 2:1 (2:1) Branky: 12. a 18. Zahradníček – 41. Šulek. Rozhodčí: Marek – Machálek, Mikyska. Diváků: 150. SK Sigma: Blaha – Varadi, Svozil, Šindelář, Javůrek (64. Stříž) – Navrátil, Pospíšil, Nepožitek, Houska (79. Štěrba), Zahradníček (74. P. Ševčík) – Doležal (46. A. Ševčík). Trenér Zdeněk Psotka. Fotografie z utkání najdete zde www.facebook.com/sksigmaolomouc Facebook SK Sigma Olomouc SK Sigma Olomouc v síti Google +

Páteční zápas SK Sigma vs. Žižkov již od 16.00!Páteční zápas SK Sigma vs. Žižkov již od 16.00!
| 26.09.2016
Jílek: Výhru výrazně kalí zranění Jana ŠtěrbyJílek: Výhru výrazně kalí zranění Jana Štěrby
Sigma má další tři body, Chorý dvakrát skórovalSigma má další tři body, Chorý dvakrát skóroval