Sigma porazila Slovácko B

11.01.2014 / A tým

Fotbalisté SK Sigma Olomouc porazili v prvním přípravném utkání Slovácko B. Hanáci ze spousty vyložených šancí proměnili jen šest, hattrick vystřílel útočník Martin Doležal. Zápas sledoval i reprezentační trenér Pavel Vrba. Sigma měla od začátku zápasu převahu a šance. V úvodních minutách měl třikrát gól na noze Doležal, mezi jeho prvním a druhým pokusem také Ordoš. Ale branka padla překvapivě na druhé straně. Domácí odpověděli hned po rozehrávce a rohovém kopu. To bylo v 17. minutě. O šest minut později potáhl přes půl hřiště míč Karaš, přihrál Plškovi a ten mířil dobře. Ve 28. minutě přidal třetí branku Doležal. Pět minut před přestávkou prodloužil centru z rohu na první tyčce Svozil a na zadní dorážel Plšek. Krátce po pauze zkompletoval hattrick po přihrávce Navrátila Doležal. Další šanci proměnila Sigma až v poslední minutě, na malém vápně se prosadil Schmidt. SK Sigma Olomouc – Slovácko B 6:1 (4:1) Branky: 17., 28. a 47. Doležal, 23. a 40. Plšek, 90. Schmidt. Rozhodčí: Plesar – Vysloužil, Horák. Diváci: 100. SK Sigma: Blaha (46. Zlámal) – Varadi, Svozil (46. Škerle), Simerský, Javůrek – Plšek, Karaš (69. Tomeček) – Navrátil, Ordoš (62. Schmidt), Pospíšil (46. Richter) – Doležal (78. Svozil). Trenér Zdeněk Psotka. Fotografie z utkání najdete zde www.facebook.com/sksigmaolomouc Facebook SK Sigma Olomouc SK Sigma Olomouc v síti Google +

Chorý dal gól po centru, Sladký v power-playChorý dal gól po centru, Sladký v power-play
| 01.10.2016
Jílek: Spoustu situací můžeme lépe dohrátJílek: Spoustu situací můžeme lépe dohrát
| 30.09.2016
Sigma má další výhru, body trefili Chorý a SladkýSigma má další výhru, body trefili Chorý a Sladký
Sestava SK Sigma proti ŽižkovuSestava SK Sigma proti Žižkovu
9. kolo: Sigma hraje doma proti Žižkovu, pak můžete stihnout i hokej9. kolo: Sigma hraje doma proti Žižkovu, pak můžete stihnout i hokej
| 29.09.2016
Páteční zápas SK Sigma píská MrázekPáteční zápas SK Sigma píská Mrázek
Stačilo jenom trefit bránu, řekl Šimon FaltaStačilo jenom trefit bránu, řekl Šimon Falta
| 28.09.2016
Chce to prostě hrát takhle každé utkání, řekl ŠkerleChce to prostě hrát takhle každé utkání, řekl Škerle
| 27.09.2016
Zápas SK Sigma vs. Znojmo ve středu 19. říjnaZápas SK Sigma vs. Znojmo ve středu 19. října