15. kolo SK Sigma Olomouc vs. AC Sparta Praha Sleva -10% pro fanoušky

Sigma porazila Slovácko, zkouší Marošiho

13.01.2010 / A tým

Fotbalisté SK Sigma Olomouc vyhráli i druhý zápas Tipsport ligy v Brně. Po vítězství nad 1. FC Brno (1:0) Hanáci porazili 1. FC Slovácko rozdílem dvou branek. Sigma v zápase zkoušela záložníka Martina Marošiho (1988) z Petržalky, jehož strýc Jan Maroši byl dlouhá léta kapitánem Sigmy. Sigma měla do utkání trošku pozvolnější rozjezd než předtím s Brnem. Ale po poločase zaslouženě vedla. V poslední minutě první půle přeloboval vybíhajícího brankáře Hubník. V 58. minutě Hanáci vzadu chybovali a Slovácku se podařilo lacino srovnat. Nerozhodný stav netrval dlouho. Po akci Marošiho s Petrem se trefil Petr a Sigma zase vedla. Devět minut před koncem pečetil výsledek svou druhou brankou v utkání útočník Petr. „Opět to bylo utkání, ve kterém hráli kluci na maximum,“ řekl trenér SK Sigma Zdeněk Psotka. V zápase za Olomouc nastoupil záložník Martin Maroši. „Je u nás na zkoušce tento týden. Ještě nastoupí i ve víkendovém utkání. Je to šikovný hráč, zatím se jeví dobře,“ podotkl. SK Sigma Olomouc – 1. FC Slovácko 3:1 (1:0) Branky: 60. a 81. Petr, 45. Hubník – 58. Nestorovski. SK Sigma: Bárta – Nuc, Dreksa, Škerle, Machalický – Navrátil, Rossi (83. Koutný), Hořava (37. Šultes), Vašíček (71. Ulma) – Hubník (55. Maroši), Petr (86. Nekuda). Trenér Zdeněk Psotka. Slovácko: Filipko - Randa, Němčický, Veljanovski, Urbánek - Fujerik (71. Hlůpik), Zelenka, Abrahám, Nestorovski (86. Jeleček) - Hesek, Švancara.

Šimon Falta prodloužil smlouvu v SK Sigma!Šimon Falta prodloužil smlouvu v SK Sigma!