Sigma porazila Sokol Troubky 5:2

27.06.2010 / A tým

I ve třetím víkendovém utkání hráči Sigmy neprohráli. V přátelském utkání se Sokolem Troubky porazil výběr Zdenka Psotky výběr povodněmi postižené obce. V sestavě Hanáků se objevili i navrátilci z hostování v Německu. Obránce Martin Hudec i záložník Melinho odehráli celý zápas. V prvním poločase padla jedna branka, o kterou se postaral mladý útočník Jan Navrátil. Druhá půle byla na branky bohatší. Dvěma přesnými zásahy přispěl k vítězství Sigmy i záložník Tomáš Hořava. Sokol Troubky - SK Sigma Olomouc 2:5 (0:1) Branky: 61. Stískal, 75. Gregovský - 18. Navrátil, 48. Murin, 50. Hořava, 58. Bajer, 75. Hořava Sestava SK Sigma 1.pol.: Blaha - Koutný, Hudec, Murin, Vepřek - Melinho, M. Pospíšil, Bajer - J. Schulmeister, Nekuda, Navrátil Sestava SK Sigma 2.pol.: Blaha - Kalas, Hudec, Murin (58. Dreksa), Vašíček - Bajer (58. M. Pospíšil), Melinho, Hořava - Petr, Šultes, Navrátil (56. Janotka)

| 29.04.2017
Jílek: Bylo tam hodně nepřesnostíJílek: Bylo tam hodně nepřesností
| 28.04.2017
Sigma má další vítězství!Sigma má další vítězství!
Sestava SK Sigma proti SokolovuSestava SK Sigma proti Sokolovu
25. kolo: Sigma hraje doma proti Sokolovu25. kolo: Sigma hraje doma proti Sokolovu
| 27.04.2017
Páteční zápas SK Sigma píská SeverýnPáteční zápas SK Sigma píská Severýn
| 26.04.2017
Začal předprodej na další utkání SK SigmaZačal předprodej na další utkání SK Sigma