JEDENÁCTKA A TRENÉR STOLETÍ

Sigma porazila Zlín i Hradec

26.06.2010 / A tým

Turnaj v Litomyšli odstartovala Sigma vítězstvím. V zápase s Tescomou Zlín však musely rozhodnout o vítězi pokutové kopy. Sigma své čtyři pokusy úspěšně proměnila přičemž brankář Petr Drobisz zneškodnil dva pokutové kopy soupeře. Sigmu čeká od 16:40 další střetnutí, tentokrát s ligovým nováčkem z Hradce Králové. Zápasy se hrají na dva poločasy po 35 minutách. Tescoma Zlín - SK Sigma Olomouc 0:1 (0:0) na pen. na penalty: úspěšně proměnili Vepřek, Pospíšil, Ordoš, Šultes Sestava SK Sigma: Drobisz - Koutný, Kalas, Kučera, Vepřek - Ordoš, Kaščák, Navrátil - J. Schulmeister (43. M. Pospíšil), Šultes, Vašíček Ve druhém zápase na turnaji v Litomyšli nastoupila Sigma v odlišné sestavě. Na trávník vyběhl od prvních minut i Marek Heinz. Po deseti minutách hry se gólově prosadili východočeši, ve druhém poločase srovnával skóre po rohovém kopu stoper Pavel Dreksa. Utkání rozhodl osm minut před koncem osmnáctiletý obránce Martin Hála a Sigma vyhrála i druhé utkání na turnaji. FK Hradec Králové - SK Sigma Olomouc 1:2 (1:0) Branka Sigmy: 53. Dreksa, 62. Hála Sestava SK Sigma: Lovásik - Janotka, Dreksa, Škerle, Hála - Petr, Bajer, Hořava, Hubník (58. M. Pospíšil) - Heinz, Nekuda (42. J. Schulmeister)

Sigmáci si vyzkoušeli paintballSigmáci si vyzkoušeli paintball
| 22.05.2019
A-tým: Sezóna 2018/2019 z pohledu statistikyA-tým: Sezóna 2018/2019 z pohledu statistiky
| 20.05.2019
Primátor Žbánek přijal Sigmáky na radniciPrimátor Žbánek přijal Sigmáky na radnici
| 17.05.2019
Lukáš Kalvach přestupuje do PlzněLukáš Kalvach přestupuje do Plzně
| 16.05.2019
Jílek: Zklamání je, cílem bylo postoupit dálJílek: Zklamání je, cílem bylo postoupit dál