Sigma porazila Zlín i Hradec

26.06.2010 / A tým

Turnaj v Litomyšli odstartovala Sigma vítězstvím. V zápase s Tescomou Zlín však musely rozhodnout o vítězi pokutové kopy. Sigma své čtyři pokusy úspěšně proměnila přičemž brankář Petr Drobisz zneškodnil dva pokutové kopy soupeře. Sigmu čeká od 16:40 další střetnutí, tentokrát s ligovým nováčkem z Hradce Králové. Zápasy se hrají na dva poločasy po 35 minutách. Tescoma Zlín - SK Sigma Olomouc 0:1 (0:0) na pen. na penalty: úspěšně proměnili Vepřek, Pospíšil, Ordoš, Šultes Sestava SK Sigma: Drobisz - Koutný, Kalas, Kučera, Vepřek - Ordoš, Kaščák, Navrátil - J. Schulmeister (43. M. Pospíšil), Šultes, Vašíček Ve druhém zápase na turnaji v Litomyšli nastoupila Sigma v odlišné sestavě. Na trávník vyběhl od prvních minut i Marek Heinz. Po deseti minutách hry se gólově prosadili východočeši, ve druhém poločase srovnával skóre po rohovém kopu stoper Pavel Dreksa. Utkání rozhodl osm minut před koncem osmnáctiletý obránce Martin Hála a Sigma vyhrála i druhé utkání na turnaji. FK Hradec Králové - SK Sigma Olomouc 1:2 (1:0) Branka Sigmy: 53. Dreksa, 62. Hála Sestava SK Sigma: Lovásik - Janotka, Dreksa, Škerle, Hála - Petr, Bajer, Hořava, Hubník (58. M. Pospíšil) - Heinz, Nekuda (42. J. Schulmeister)

Kerbr: Chybí mi kabina, zápas táty jsem sledovalKerbr: Chybí mi kabina, zápas táty jsem sledoval
| 08.04.2020
Další roušky dnes sigmáci předali Vojenské nemocniciDalší roušky dnes sigmáci předali Vojenské nemocnici
Sigma přistoupila k dalším opatřenímSigma přistoupila k dalším opatřením
| 03.04.2020
Ligové hvězdy zpět v akci. Sigma se zapojí do Datart e:LIGA Challenge Ligové hvězdy zpět v akci. Sigma se zapojí do Datart e:LIGA Challenge
Společně pro ostatní. Sigma pomohla sanatoriu v PaseceSpolečně pro ostatní. Sigma pomohla sanatoriu v Pasece
| 26.03.2020
Hráče chceme udržet v kondici, říká kondiční trenér Vojtěch SmolákHráče chceme udržet v kondici, říká kondiční trenér Vojtěch Smolák
| 25.03.2020
Nouzový stav stále platí. Jak se během něj sigmáci připravují?Nouzový stav stále platí. Jak se během něj sigmáci připravují?
| 23.03.2020
Před 28 lety: Srdnatý výkon na obra nestačil. Sigma prohrála na Realu 0:1 Před 28 lety: Srdnatý výkon na obra nestačil. Sigma prohrála na Realu 0:1
| 18.03.2020
Sigma přijímá opatření. Tréninkový režim je omezenSigma přijímá opatření. Tréninkový režim je omezen
| 13.03.2020
Zahradníček odehrál 100. zápas, Juliš útočí na rekord DrulákaZahradníček odehrál 100. zápas, Juliš útočí na rekord Druláka