Sigma porazila Zlín i Hradec

26.06.2010 / A tým

Turnaj v Litomyšli odstartovala Sigma vítězstvím. V zápase s Tescomou Zlín však musely rozhodnout o vítězi pokutové kopy. Sigma své čtyři pokusy úspěšně proměnila přičemž brankář Petr Drobisz zneškodnil dva pokutové kopy soupeře. Sigmu čeká od 16:40 další střetnutí, tentokrát s ligovým nováčkem z Hradce Králové. Zápasy se hrají na dva poločasy po 35 minutách. Tescoma Zlín - SK Sigma Olomouc 0:1 (0:0) na pen. na penalty: úspěšně proměnili Vepřek, Pospíšil, Ordoš, Šultes Sestava SK Sigma: Drobisz - Koutný, Kalas, Kučera, Vepřek - Ordoš, Kaščák, Navrátil - J. Schulmeister (43. M. Pospíšil), Šultes, Vašíček Ve druhém zápase na turnaji v Litomyšli nastoupila Sigma v odlišné sestavě. Na trávník vyběhl od prvních minut i Marek Heinz. Po deseti minutách hry se gólově prosadili východočeši, ve druhém poločase srovnával skóre po rohovém kopu stoper Pavel Dreksa. Utkání rozhodl osm minut před koncem osmnáctiletý obránce Martin Hála a Sigma vyhrála i druhé utkání na turnaji. FK Hradec Králové - SK Sigma Olomouc 1:2 (1:0) Branka Sigmy: 53. Dreksa, 62. Hála Sestava SK Sigma: Lovásik - Janotka, Dreksa, Škerle, Hála - Petr, Bajer, Hořava, Hubník (58. M. Pospíšil) - Heinz, Nekuda (42. J. Schulmeister)

Sigma se dnes zúčastnila projektu Kopeme za fotbal Sigma se dnes zúčastnila projektu Kopeme za fotbal
| 21.03.2019
Hráči A týmu si vyzkoušeli teqballHráči A týmu si vyzkoušeli teqball
Pět kol zbývá do konce základní části FORTUNA:LIGYPět kol zbývá do konce základní části FORTUNA:LIGY
Upřesnění k utkání 27. kola FORTUNA:LIGYUpřesnění k utkání 27. kola FORTUNA:LIGY
| 18.03.2019
Série výher u konce. Hanáci padli na LetnéSérie výher u konce. Hanáci padli na Letné
| 16.03.2019
Proti Spartě nastoupíme v této sestavěProti Spartě nastoupíme v této sestavě
25. kolo: A tým míří na Letnou25. kolo: A tým míří na Letnou
| 15.03.2019
Na Spartě nás nečeká nic lehkého, řekl ChvátalNa Spartě nás nečeká nic lehkého, řekl Chvátal
| 14.03.2019
Václav Jemelka mezi náhradníky pro utkání české reprezentaceVáclav Jemelka mezi náhradníky pro utkání české reprezentace