Sigma porazila Zlín, zítra ji čeká Artmedia

27.01.2007 / A tým

Bohatý víkendový program zahájila Sigma dnešním vítězstvím nad Zlínem. Trenér Petržela se musel obejít bez několika zraněných hráčů. Zlín již využil služeb bývalého hráče Sigmy Martina Vyskočila. Zítra čeká Sigmu slovenská Artmedia Bratislava. Obě utkání v rámci brněnské skupiny Tipsport Cupu. FC Tescoma Zlín - SK Sigma Olomouc – 1 : 2 (0 : 1) Sigma vstoupila do utkání aktivně a byla po celé utkání lepším týmem. Úvodní třicetiminutovka však skromnou diváckou návštěvu v silném větru doslova nudila. Za zmínku stojí jen tři rohy Sigmy, sražená střela Onofreje a standardka Melinha. Branky se diváci dočkali v 36. minutě. Schulmeisterův centr si do vlastní branky srazil zlínský kapitán Švach, 0 – 1. Gól jakoby probudil ofenzivní činnost týmů. V 37. minutě nastartoval rychlík Žůrek, ale vystřelil pouze do Vojáčka. O minutu později unikl na druhé straně olomoucký rychlík Štěpán, ale dopadl stejně. Kořínek vyrazil. Další minuta přinesla druhý pokus zlínského forvarda. Tentokrát Žůrek překonal Vojáčka. Jeho střelu mezi nohy brankář Sigmy stačil srazit a Vojta Štěpán stačil již překonaného gólmana zajistit. Do 2. poločasu vystřídal trenér Sigmy pouze dva hráče. Kapitána Randu nahradil Rýdel a útočníka Schulmeistera jiný forvard, Michal Hubník. Kapitánskou pásku převzal Brazilec Melinho a jakoby jej v mrazivém počasí zahřála. Běhal a rozděloval míče svým spoluhráčům. Další branky se však diváci dočkali až v 66. minutě. Onofrej zahrál rohový kop a hlavou se přesně k tyči trefil Peter Šedivý, hráč který je v Sigmě na zkoušce. Sigma měla další pěkné kombinační akce, ale ani jednu již nedotáhla do konce. Naopak se Zlínu podařilo snížit v 78. minutě na konečných 2 – 1, když se po rohu trefil k tyči Zbožínek. Branky: 78. Zbožíček - 36. Švach (vlastní), 66. Šedivý Rozhodčí: Hájek Sestava Sigmy: Vojáček – Škerle, Šedivý, Formánek, Vepřek - Štěpán, Randa (46. Rýdel), Melinho, Onofrej - Schulmeister V. (46. 46. Hubník M.) Trenér: Vlastimil Petržela.

Tým SK Sigma trénoval v BC GambareTým SK Sigma trénoval v BC Gambare
| 17.01.2017
Další týden přípravy zakončí dva zápasyDalší týden přípravy zakončí dva zápasy
| 16.01.2017
Laciné branky samozřejmě mrzí, řekl JílekLaciné branky samozřejmě mrzí, řekl Jílek
| 15.01.2017
Radek Látal v premiéře za áčko skórovalRadek Látal v premiéře za áčko skóroval
| 14.01.2017
Sigma hraje první přípravu, jede do ŽilinySigma hraje první přípravu, jede do Žiliny
| 13.01.2017
Druhý týden přípravy: testy na FTK a první zápasDruhý týden přípravy: testy na FTK a první zápas
| 10.01.2017
Do přípravy s týmem SK Sigma se zapojí útočník ManziaDo přípravy s týmem SK Sigma se zapojí útočník Manzia
| 09.01.2017
Jarní program soutěže změnila repre pauzaJarní program soutěže změnila repre pauza