Sigma porazila Znojmo

07.01.2012 / A tým

V první utkání zimní přípravy porazili fotbalisté SK Sigma Olomouc druholigové Znojmo rozdílem dvou branek. Posledních dvanáct minut dohrávala Sigma bez zraněných Přikryla a Vavříka, pouze v deseti v poli. V zápase proti Znojmu byla Sigma hned od začátku aktivnější, ale dostala se pouze ke střelám ze střední vzdálenosti, které buď nebyly přesné, nebo je lapil brankář. Ujal se až pokus Varadiho v poslední minutě první půle, který skončil přesně v levé šibenici. Stav Hanáci navýšili krátce po pauze. Klesnilova střela byla sražena k Bajerovi, který se z hranice šestnáctky trefil přesně a pěkně. Znojmo pak dvarkát pohrozilo po standardkách, ale na vedení Sigmy se neměnilo nic. Dvanáct minut před koncem se v jedné chvíli po zákroku protihráče zranili dva hráči, Přikryl a Vavřík. Všichni hráči už se rozcvičovali před druhým zápasem, trenér Petr Uličný poslal jako střídajícího do hry jen Murina, takže jeho tým dohrával v deseti. Ale i tak náskok v poklidu uhájil. SK Sigma Olomouc - Znojmo 2:0 (1:0) Branky: 45. Varadi, 48. Bajer. Rozhodčí: Adámek - Peřina, Antoníček. SK Sigma: Blaha - Vavřík, Dreksa, Kučera, Koutný - Bajer, Nepožitek (46. Navrátil), Hořava, Tomeček (66. Přikryl, 80. Murin) - Klesnil, Varadi (46. Ordoš). Trenér Petr Uličný.

Páteční zápas SK Sigma vs. Žižkov již od 16.00!Páteční zápas SK Sigma vs. Žižkov již od 16.00!
| 26.09.2016
Jílek: Výhru výrazně kalí zranění Jana ŠtěrbyJílek: Výhru výrazně kalí zranění Jana Štěrby
Sigma má další tři body, Chorý dvakrát skórovalSigma má další tři body, Chorý dvakrát skóroval