SK Sigma Olomouc vs. FC Viktoria Plzeň SK Sigma Olomouc vs. FC Viktoria Plzeň

Sigma prohrála, ale zachránila se!

21.05.2007 / A tým

Týden před koncem I. Gambrinus ligy je Sigma zachráněna. Podlehla sice před fantastickou atmosférou na Andrově stadionu Spartě 0:2, ale díky výhře Slovácka nad Příbramí má prvoligovou jistotu i pro sezónu 2007/2008. Sigma nebyla horším týmem. V úvodu utkání ji od pohromy několikrát zachránil Tomáš Lovásik. K výhře Spartu nasměroval Kulič, jehož branka padla z ofsajdové pozice. V závěru zápasu zvýšil Horváth po chybě Rýdela. Domácí hráči bojovali až do konce. Poděkování ale patří nejen hráčům, ale především divákům, kterých se sešlo přes deset tisíc. Velký dík letí do Uherského Hradiště hráčům Slovácka, kteří utkání nevypustili! Více informací najdete v naší on line reportáži minutu po minutě v sekci Výsledky. Podrobnou reportáž přineseme ve večerních informací.

Do defenzivy pracujeme zodpovědně, řekl Jiří TexlDo defenzivy pracujeme zodpovědně, řekl Jiří Texl