Sigma prohrála na Slavii 3:0

27.08.2006 / A tým

Sigma nastoupila poprvé pod vedením nového kouče Petržely a patřil jí úvod zápasu. Její hráči se snažili aktivně napadat a vypracovali si optickou převahu. Kromě Pulkertovy pološance si však hosté vážnější příležitost nevypracovali. Obraz zápasu zcela změnila 18 minuta. Nejprve se z nenápadné akce opřel do míče Krajčík a jeho křížná bomba ze třiceti metrů se po zásahu Vojáčka a s pomocí břevna ocitla v zámezí. Následný roh rozehrál Jarolím a Fořt poslal Pražany do vedení. Od této chvíle tahala Sigma za kratší konec provazu. Ve 28.minutě se k míči dostal Vlček, po zemi naservíroval do malého vápna Fořtovi, který usměrnil podruhé za Vojáčkova záda. Do konce poločasu se již Sigma do hry nedostala a v několika případech jen se štěstím odolávala nájezdům rozjetých sešívaných. V šatně zůstali Schulmeister se Škerlem a do druhé poloviny nastoupili Melinho s Chmelíčkem. Přestože se hráči Sigmy snažili, ke kloudnější akci se za celý druhý poločas nedostali. Naopak v 74. minutě zatloukl poslední hřebíček do olomoucké rakve výborně hrající režisér domácích Jarolím, který střelou z hranice pokutového území potřetí překonal Vojáčka. A protože Slavia nedotáhla do úspěšného konce žádný z mnoha nadějných brejků, svítil po závěrečném hvizdu na světelné tabuli stav 3:0.