BUSINESS PLES v Olomouci, pátek 26.1.2018, Hotel NH Collection Olomouc Congress Sleva -10% pro fanoušky

Sigma prohrála s Hamburkem

09.07.2002 / A tým

Sigma prohrála s Hamburkem Fotbalisté Sigmy Olomouc obsadili poslední místo na tříčlenném miniturnaji v německém Pinnebergu. Pořádajícímu týmu i vítěznému Hamburku podlehli shodně 1:2. V utkání o první místo zvítězil bundesligový celek nad domácím Pinnebergem 5:0. Dvě branky dal bývalý olomoucký útočník Marek Heinz. Každý z krátkých zápasů se hrál jen na jedenkrát čtyřicet pět minut. SK Sigma - Pinneberg 1:2 Olomoučtí svého soupeře v prvním utkání podcenili. Za nepříznivého stavu začali dohánět manko, ale ze spousty šancí využili jenom jednu. "Dostali jsme dvě branky ze dvou brejků, hráči byli nekoncentrovaní. Měli jsme dost šancí, třeba Vyskočilův gól neplatil pro údajný ofsajd," řekl asistent trenéra SK Sigma Olomouc Augustin Chromý. Branka Sigmy: Urbánek. Sigma: Kmecík - Spáčil, Gába, Krajčovič, Zbožínek - Štrbík, Hudec, Petrenko, Urbánek - Vyskočil, Krpec. Trenér Bohumil Páník. SK Sigma - HSV Hamburk 1:2 Sigma s Hamburkem, v jehož dresu nastoupil Marek Heinz, prohrávala od 14. minuty. Po rohovém kopu vyrovnal hlavou Reiter. HSV nakonec vyhrál o gól. Účastníku německé bundesligy chyběl Tomáš Ujfaluši (zánět achilovky). "Nebylo to špatné utkání. V obou jsme ale mohli uhrát lepší výsledek," řekl Chromý. Poprvé v letní přípravě chytal za Sigmu brankář Martin Vaniak. Ve 25. minutě musel střídat Reiter, který utržil v souboji koňara. "Jinak jsou ale všichni hráči zdrávi, všechno klape ideálně podle našich představ," podotkl Chromý. Branka Sigmy: Reiter. Sigma: Vaniak - Špiláček, Rozehnal, Kučera, Caha - Zbožínek, Kováč, Siegl, Černý - Reiter (25. Krpec), Vlček. Trenér Bohumil Páník. Další utkání na německém soustředění hraje Sigma ve středu s Unionem Berlín. Výsledky: Hamburk - Pinneberg 5:0, Hamburk - Olomouc 2:1, Pinneberg - Olomouc 2:1. Olomoucký den, 8. července 2002

Trenér Václav Jílek po podzimní fázi sezonyTrenér Václav Jílek po podzimní fázi sezony