Sigma prohrála s Nitrou

04.07.2012 / A tým

Fotbalisté SK Sigma Olomouc nastoupili dnes v podvečer ve Slatinicích proti Nitře. Trenér Roman Pivarník poslal do každého z poločasů jinou sestavu. Žádnou z hanáckých šancí se nepodařilo proměnit, tři minuty před koncem se prosadili hosté. V prvním poločase měla Sigma balon častěji pod kontrolou, mohla jít do vedení. Hlavička Škerleho po rohu šla nad, Heinzova střela zdálky těsně vedle, hlavička stejného hráče po standardce tečovaná protihráčem třela břevno. Největší možnost měl Doležal, jeho umístěnou hlavičku po centru Schulmeistera brankář Nitry lapil. SK Sigma Olomouc v síti Google + I po pauze a prostřídání měla Sigma dál převahu a zase další šance. Jenže Ordoš (2x), Tomeček (2x) ani Pospíšil nebyli přesní. A tři minuty před koncem překonali hosté po ojedinělém pobytu před naší šestnáctkou brankáře Blahu. „Obrovské pozitivum je, že si vytvoříme dost šancí. Negativum je ale to, že ani ty nejvyloženější nedokážeme proměnit. Soupeř skóroval docela šťastně, ani to nebyla šance. Byl to zbytečný gól, také potřebujeme uhrát vzadu nulu,“ řekl trenér SK Sigma Roman Pivarník. Proti Nitře nehráli Klesnil (po operaci), zranění Hála a Vašíček, odpočíval Hubník. „Proto jsme vzali z juniorky Plška s Machalickým, aby odehráli poločas, nechtěl jsem, aby někdo hrál celý zápas,“ řekl Pivarník s tím, že snad již zítra by se měl k týmu připojit ruský stoper Igor Golban. Prohlédněte si video z utkání. Další utkání hraje Sigma v sobotu ve Slatinicích proti Brnu (10.00). SK Sigma Olomouc – Nitra 0:1 (0:0) Branka: 87. Kollár. Rozhodčí: Plesar. Diváci: 600. SK Sigma: 1. poločas: Blaha - Janotka, Škerle, Dreksa, Vepřek - Heinz, Rossi, Hořava - Schulmeister, Doležal, Navrátil. 2. pol.: Blaha – Vavřík, Koutný, Šindelář, Machalický – Plšek, Nepožitek, Pospíšil – Petr, Ordoš, Tomeček. Trenér Roman Pivarník. Facebook SK Sigma Olomouc Věrnostní program

9. kolo: Sigma hraje doma proti Žižkovu, pak můžete stihnout i hokej9. kolo: Sigma hraje doma proti Žižkovu, pak můžete stihnout i hokej
| 29.09.2016
Páteční zápas SK Sigma píská MrázekPáteční zápas SK Sigma píská Mrázek
Stačilo jenom trefit bránu, řekl Šimon FaltaStačilo jenom trefit bránu, řekl Šimon Falta
| 28.09.2016
Chce to prostě hrát takhle každé utkání, řekl ŠkerleChce to prostě hrát takhle každé utkání, řekl Škerle
| 27.09.2016
Zápas SK Sigma vs. Znojmo ve středu 19. říjnaZápas SK Sigma vs. Znojmo ve středu 19. října
Začal předprodej na páteční zápas SK SigmaZačal předprodej na páteční zápas SK Sigma
Chorý dal dva góly, Buchta má třetí nuluChorý dal dva góly, Buchta má třetí nulu
| 26.09.2016
Páteční zápas SK Sigma vs. Žižkov již od 16.00!Páteční zápas SK Sigma vs. Žižkov již od 16.00!
Jílek: Výhru výrazně kalí zranění Jana ŠtěrbyJílek: Výhru výrazně kalí zranění Jana Štěrby