Sigma první duel prohrála

03.02.2009 / A tým

Aktualizováno-Tureckou premiéru Sigma prohrála, její herní soustředění je však teprve na svém začátku. S utkáním, které mělo vysokou kvalitu, byl kouč Zdeněk Psotka i přes porážku spokojený. SK Sigma Olomouc - Vojvodina Novi Sad 0:2 (0:2) Sigma si nechala vstřelit obě branky v prvních třiceti minutách (10. a 27.). Přesto hráči hanáckého celku nesložili zbraně a dostali se několikrát do brankových příležitostí Hubníkem, Doležalem a Melinhem. Gólem však neskončila ani jedna. \"I přes prohru jsem se zápasem spokojen. Bylo to rychlé a kvalitní utkání, nabrali jsme zkušenosti,\" zhodnotil utkání trenér Sigmy Zdeněk Psotka. „Nastoupili jsme proti zkušenému soupeři. Srbskou ligu sice nevede, ale byli lepší, než Bělehrad, se kterým jsme hráli v přípravě loni. Bylo to rychlé utkání, plné agresivity a dynamické techniky. Soupeř naše chyby dokázal potrestat, my jsme naopak měli potíže ve finální fázi,“ poznamenal Psotka. „Více šancí jsme měli ve druhém poločase, který byl z naší strany také vydařenější,“ uvedl. Sigmu na herním soustředění čekají ještě další tři zápasy. Ve čtvrtek v 15:00 hraje proti Košicím. Výpravu včera doplnil Václav Vašíček, který do Turecka odcestoval za zraněného Ondřeje Murína. Sestava Sigmy: Drobisz - Nuc, Škerle, Šuškavčevič, Heidenreich (35. Onofrej) - Kobylík (65. Janotka), Kaščák, Hořava, Melinho (75. Nepožitek) - Doležal (75. Štěpán), Hubník (65. Petr). Trenér Zdeněk Psotka