Sigma remizovala s Dněprem

02.07.2013 / A tým

První utkání na rakouském herním soustředění hráli fotbalisté SK Sigma Olomouc proti ukrajinskému Dněpru Dněpropetrovsk. Sigma prohrávala nula dva, ale rychle stačila srovnat. Úvodních deset minut se oba týmy oťukávaly a nepouštěly se do vážnějších šancí. Ale hned ta první Dněpru v 11. minutě vyšla. Další pasáž zápasu byla podobná, ale zase skončila brankou v olomoucké síti. Pak už se prosadili také Hanáci. Chvíli po rozehrávce dal kontaktní branku po přihrávce Jakuba Petra Michal Ordoš. Šest minut před přestávkou Sigma po presinku vyrazila do brejku, míč vybojoval Schulmeister, potáhl Navrátil, který dal do strany Ordošovi. Už ten mohl skórovat, ale přihrál ještě lépe postavenému Schulmeisterovi, který krásný kontr zakončil gólem – 2:2. Druhý poločas už tolik bohatý na branky nebyl. Sigmu mohl poslat do vedení v 67. minutě Martin Doležal, ale z úhlu střílel vedle. Ale nebezpečný byl také ukrajinský soupeř Hanáků, obrana v čele s brankářem Zdeňkem Zlámalem ovšem byla pozorná. „Hráli jsme proti kvalitnímu soupeři, který byl dobrý v kombinaci. Prohrávali jsme dva nula, postupně jsme se zlepšovali. Po Ordžiho gólu jsme se trošku zvedli, byli jsme běhavější. Dněpr byl technicky na výši, dobře kombinoval, v závěru jsme po vystřídání hodně kazili. Byl to kvalitní zápas s kvalitním soupeřem, ověřili jsme si, že jsme schopni se silnými hrát,“ řekl trenér SK Sigma Martin Kotůlek. Další zápas hraje SK Sigma Olomouc ve čtvrtek proti Krasnodaru (hř. Unterschützen, 18:00). SK Sigma Olomouc – Dněpr Dněpropetrovsk 2:2 (2:2) Branky: 26. Ordoš, 39. Schulmeister - 11. Kalinič, 25. Zozulja SK Sigma: Zlámal - Bartek, Koutný, Škerle, Vepřek - Habusta, Navrátil (87. Javůrek), Nepožitek (60. Pospíšil) – Petr (71. Varadi), Ordoš (60. Doležal), Schulmeister (60. Falta). Trenér Martin Kotůlek. SK Sigma Olomouc v síti Google + Facebook SK Sigma Olomouc

Páteční zápas SK Sigma vs. Žižkov již od 16.00!Páteční zápas SK Sigma vs. Žižkov již od 16.00!
| 26.09.2016
Jílek: Výhru výrazně kalí zranění Jana ŠtěrbyJílek: Výhru výrazně kalí zranění Jana Štěrby
Sigma má další tři body, Chorý dvakrát skórovalSigma má další tři body, Chorý dvakrát skóroval