Sigma remizovala s Kapfenbergem

07.07.2009 / A tým

Frauental an der Lassnitz - Ve druhém utkání na herním rakouském soustředění fotbalisté SK Sigma Olomouc remizovali 2:2 s Kapfenbergem. Zápas s účastníkem tamní nejvyšší soutěže se pro Hanáky nevyvíjel dobře, po poločase prohrávali. Ale nakonec stačili vyrovnat. Sigma vedla, když se ve 21. minutě prosadil po rohovém kopu stoper Ondřej Murín. Po pár minutách bylo srovnáno, pokutový kop Rakušanů proměnil exolomoucký záložník Patrik Siegl. A ve 34. minutě otočil stav Pavlov. Ve druhém poločase už padla jen jedna branka, dal ji olomoucký útočník Pavel Šultes. „Tentokrát nastoupila většina mladých hráčů, což bylo hlavně v prvním poločase znát v defenzivě. Tam zkušenější soupeř, za kterého hráli Siegl i Heinz, dokázal trestat naše chyby,“ řekl trenér SK Sigma Olomouc Zdeněk Psotka. „Kapfenberg vystřídal pro každý poločas jednu sestavu, pozitivní bylo, že jsme až do konce dokázali být aktivní, lépe kombinovali a častěji drželi míč,“ podotkl Psotka. SK Sigma Olomouc – Kapfenberg 2:2 (1:2) Branky: 21. Murin, 64. Šultes – 29. (pen.) Siegl, 34. Pavlov. SK Sigma: Blaha – Nuc, Murin (65. Komárek, 70. Škerle), Dreksa, Onofrej (46. Vepřek) – Janotka, Štětina, Heidenreich (20. Kaščák, 55. Rossi), Machalický (60. Petr) – Hubník (30. Šultes), Caihame. Trenér Zdeněk Psotka.

A-tým pod novým trenérem zahájil letní přípravuA-tým pod novým trenérem zahájil letní přípravu