Sigma remizovala se Sartidem, juniorka vyhrála

02.02.2003 / A tým

Sigma remizovala se Sartidem, juniorka vyhrála Fotbalisté SK Sigma Olomouc mají za sebou další dvě střetnutí na kyperském soustředění. Áčko i béčko hrálo proti stejným týmům jugoslávského prvoligového Sartidu. V utkáních už se neobjevili bratři Roman a Michal Hubníkové, kteří odjeli na reprezentační sraz dvacítky do Portugalska. SK Sigma Olomouc A - Sartid A 1:1 (0:0) Trenér Petr Uličný zkoušel v útoku dva urostlé hroty. Rojka i Tuma pracovali dobře, ale ze spousty šancí Sigma neproměnila žádnou. Paradoxně přes převahu Hanáků šli do vedení Jugoslávci. Vyrovnával v poslední minutě J. Černý. Branka: 90. J. Černý. Sigma:Vaniak - Randa, Kučera, Rozehnal, Caha - Vlček, Siegl, Zbožínek (46. Kováč), J. Černý - Rojka (46. Putík), Tuma. Trenér Petr Uličný. SK Sigma Olomouc B - Sartid B 2:1 (2:0) V 8. minutě Martin Vyskočil proměnil kolmou přihrávku Davida Macháčka. V 16. přidal druhý gól Tomáš Mazouch. Ve 37. minutě byl po druhé žluté kartě vyloučen Gába. Jugoslávci snížili v 62. minutě z penalty. Vzápětí šel do sprch po druhé žluté jejich brankář. Do konce zápasu pak ještě Schulmeister zahodil dvě tutovky. Branky: 8. Vyskočil, 16. Mazouch. ČK: 37. Gába po 2. ŽK. Sigma B: T. Černý - Gába, Hudec, Čep, Glos - Mazouch (46. Prekop), Ševela (46. Rýdel), Macháček, P. Kobylík (46. Pulkert) - Vyskočil (46. Škerle), V. Schulmeister (46. Krpec). Trenér Zdeněk Psotka. Zdroj:klub