Sigma remizovala se Slováckem

22.01.2005 / A tým

V dalším přípravném domácím zápase remizoval prvoligový tým SK Sigma Olomouc na umělé trávě s týmem Slovácka 2 - 2. Ve vyrovnaném utkání se vedení ujali nejprve hosté, když ve 36. minutě dorážel hlavou nikým nekrytý Malár střelu jednoho ze svých spoluhráčů. O dvě minuty zvyšoval na dvoubrankový rozdíl domácí obránce Škerle, který pouze nadzvedl opakovaný rohový kop hostujícího celku. Míč doplachtil za záda bezmocného Martina Vaniaka. Ve 41. minutě se krásně uvolnil ve velkém vápně Pečnik, nová posila Sigmy, našel před brankou volného Kobylíka, který nemohl netrefit odkrytou branku Drobisze. V 60. minutě zatřásl břevnem domácí branky Polách tvrdou dalekonosnou střelou. Na druhé straně mohl rozvlnit síť Bednář, trefil ji však pouze ze strany. Další příležitost však již domácí útočník proměnil. Babnič zleva odcentroval, Bednář míč před hostujícím brankářem nadzvedl a bylo srovnáno.