Sigma remizovala se Sturmem Graz

13.07.2006 / A tým

Fotbalisté SK Sigma Olomouc remizovali s rakouským prvoligovým Sturmem Graz. Domácí tým vedl, v 90. minutě pak vyrovnal M. Hubník. Poslední devět minut utkání odehrál také záložník Melinho. Sturm Graz - SK Sigma Olomouc 1:1 (1:0) Branka: 42. Sarac – 90. M. Hubník. SK Sigma: Černý – Škerle, Komárek, Krajčovič (46. R. Hubník), J. Barcal – König (61. M. Hubník), Kovář (46. Kaščák), Rýdel (61. Kobylík) – Janotka (61. Štěpán), Rojka (61. Chmelíček), Pulkert (81. Melinho). Trenér Vlastimil Palička. Další informace připravujeme

Utkání s Opavou a Zlínem odehraje Sigma předposlední červencový týdenUtkání s Opavou a Zlínem odehraje Sigma předposlední červencový týden
| 07.07.2020
Sobotní zápasy Skupiny o záchranu jsou odloženySobotní zápasy Skupiny o záchranu jsou odloženy
| 02.07.2020
Kádr A-týmu doznal změn. Smlouvy prodloužili Zahradníček a ZmrzlýKádr A-týmu doznal změn. Smlouvy prodloužili Zahradníček a Zmrzlý
| 01.07.2020
Miloš Buchta nejstarším hráčem Sigmy, osmým mezi ligovými brankářiMiloš Buchta nejstarším hráčem Sigmy, osmým mezi ligovými brankáři
Týmu chci pomoci na hřišti i mimo něj, řekl HubníkTýmu chci pomoci na hřišti i mimo něj, řekl Hubník
| 29.06.2020
Roman Hubník se vrací do Sigmy. Podepsal smlouvu na 2 rokyRoman Hubník se vrací do Sigmy. Podepsal smlouvu na 2 roky
Buchta: Rozloučit se vítězstvím bylo to nejlepší Buchta: Rozloučit se vítězstvím bylo to nejlepší
| 28.06.2020
Daněk: Byl jsem trochu nervózní, ale se svým výkonem jsem spokojenýDaněk: Byl jsem trochu nervózní, ale se svým výkonem jsem spokojený
Sigma zabrala a porazila Karvinou 3:1Sigma zabrala a porazila Karvinou 3:1
3. kolo nadstavby: Sigma hraje doma s Karvinou3. kolo nadstavby: Sigma hraje doma s Karvinou