Sigma s Jihlavou těsně prohrála

11.01.2014 / A tým

Druhý dnešní zápas fotbalisté SK Sigma Olomouc prohráli. V úvodním utkání své skupiny Tipsport ligy v Brněnských Ivanovicích podlehli Jihlavě těsně nula k jedné, když branku inkasovali po rohovém kopu. Ve 2. minutě střílel z dobré pozice o kousek nad A. Ševčík. Po čtvrthodině hry Sigma inkasovala z rohového kopu. V závěru poločasu brankář Reichl napřed vychytal Přeučila a po něm i Kukola. Po hodině hry zakončovali nepřesně Šindelář a dvakrát A. Ševčík. Šest minut před koncem brankář soupeře jen tak tak vyrazil tvrdou střelu Hladíka. Minutu před koncem hledal Nepožitek na zadní tyčce Holuba, ale jihlavský bek v posledním okamžiku tutovému gólu zabránil. Další přípravný zápas hraje SK Sigma v sobotu 18. ledna od 11.00 v Brněnských Ivanovicích proti Zbrojovce. Jihlava – SK Sigma Olomouc 1:0 (1:0) Branka: 16. Krejčí. Rozhodčí: Marek – Paták, Machálek. Diváci: 80. SK Sigma: Reichl – Vidlička (79. Hladík), Dreksa (79. Štěrba), Šindelář, Hýbl – Zahradníček (79. Holub), Nepožitek, Houska, Falta (53. Stříž) – A. Ševčík, Rolinc (46. P. Ševčík). Trenér Zdeněk Psotka. Fotografie z utkání najdete zde www.facebook.com/sksigmaolomouc Facebook SK Sigma Olomouc SK Sigma Olomouc v síti Google +