Vstupenky a zájezdy na světový fotbal Vstupenky a zájezdy na světový fotbal

Sigma se Senicí remizovala

12.07.2003 / A tým

Sigma se Senicí remizovala Hráčům SK Sigma druhé utkání na herním soustředění v Luhačovicích ideálně nevyšlo. Nad druholigovou slovenskou Senicou po poločase vedli, ale střetnutí skončilo nerozhodným výsledkem. Sigma chyběli marodi Tuma, Caha a J. Černý. SK Sigma Olomouc - Senica 2:2 (2:0) Sigma měla před sobotním ostrým zápasovým testem proti bratislavskému Interu, takže trenér Petr Uličný přizval k utkání se Senicou i hráče béčka. V 6. minutě zakončil Martins Ekwueme sólo přes půlku hřiště ranou do tyčky. V 19. potom skoroval po propadeném autu. Za spousty dalších šancí pak dala Sigma už jen jeden gól. Ve 32. se trefil hlavou po rohovém kopu Roman Hubník. Ve druhé půlce už se Olomouckým nedařilo skoro nic, podobně na tom byli i hosté. Ti ale dvěma šťastnými zásahy v závěru srovnali na dva dva. "Druhý poločas nebyl právě ideální. V tom prvním dostali šanci hráči béčka a předvedli solidní výkon," řekl po utkání trenér Sigmy Petr Uličný. Branky: 19. M. Ekwueme, 32. R. Hubník - 86. a 88. Masarovič. Sigma: Kjučukov - Zbožínek (46. Randa), R. Hubník (46. Hudec), Krajčovič (46. Kučera), Glos - Schulmeister (46. Vlček), Ševela (46. Špiláček), M. Ekwueme (46. Babnič), Urbánek - Rojka (46. Reiter), M. Hubník (46. Vyskočil). Trenér Petr Uličný. www.sigmafotbal.cz

Zápasový program týmů SK Sigma na tento týdenZápasový program týmů SK Sigma na tento týden
| 20.02.2017
Sigma prohrála i druhý zápas na soustředění o gólSigma prohrála i druhý zápas na soustředění o gól