SK Sigma Olomouc vs. FK Fotbal Třinex 31. 3. 2017 v 18:00 SK Sigma Olomouc vs. FK Fotbal Třinex 31. 3. 2017 v 18:00

Sigma se Znojmem prohrála o gól

24.11.2013 / A tým

Utkání 15. kola Gambrinus ligy se fotbalistům SK Sigma Olomouc nepovedlo. Hanáci prohráli v Brně se Znojmem 1:2, jedinou branku hostů dal Jan Navrátil. Začátek zápasu přinesl kolaps v defenzivě Sigmy, která krátce po úvodním výkopu inkasovala. Trvalo poměrně dlouho, než se tým z šoku otřepal. Ale do přestávky se Hanákům nepovedlo dostat se k účinnému zakončení. Po změně stran dostala Sigma domácí pod velký tlak, ale trvalo dlouho, než z toho něco bylo. Vyšlo to až v 64. minutě, kdy skóroval po výtečném pasu Ordoše Navrátil a bylo srovnáno. Jenže nerozhodný stav nevydržel dlouho. Sigma podruhé v utkání chybovala v obraně a domácí proměnili druhou střelu směrem na branku ve druhý gól. V závěrečném náporu se hostům už nepodařilo skórovat, takže utkání skončilo porážkou Sigmy. "Nepodařil se nám vstup do zápasu. Zhruba od třicáté minuty nám začala fungovat středová formace, ale byli jsme nepřesní, nedařilo se nám dostat do finální fáze. Druhý poločas jsme byli lepší jak soupeř, ale finální přihrávka pořád nebyla dobrá. Nemůžeme být spokojeni," řekl trenér SK Sigma Zdeněk Psotka. SC Znojmo – SK Sigma Olomouc 2:1 (1:0) Branky: 1. Okleštěk, 67. vlastní Javůrek - 64. Navrátil. Rozhodčí: Jílek - Urban, T. Kovařík. ŽK: Nepožitek, Jonov - Varadi. Diváci: 572. Znojmo: Hrubý - Hnaníček, Jonov, Hudec, Mudra - Hrošovský, Nepožitek (71. Helísek), Lacko, Crnkič (85. Tomeček) - Okleštěk - Vašíček (90. Odehnal). Trenér: Duda. SK Sigma Olomouc: Zlámal - Varadi, Koutný (58. Wijlaars), Škerle, Vepřek - Houska (83. Lietava), Ordoš, Šindelář - Navrátil, Doležal, Javůrek (77. Falta). Trenér Zdeněk Psotka. Střely na: 3:4 Střely vedle: 3:6 Rohy: 4:6 Fauly: 21:16 Ofsajdy: 4:3

Buchvaldek nastoupil za repre U 20Buchvaldek nastoupil za repre U 20
| 25.03.2017
Hráči áčka podpořili zraněného kolegu z SK Sigma U 8Hráči áčka podpořili zraněného kolegu z SK Sigma U 8
| 24.03.2017
Jílek: Byl to jeden z nejslabších výkonů v sezoněJílek: Byl to jeden z nejslabších výkonů v sezoně
| 22.03.2017
Sladký: Je to určitě velké zklamáníSladký: Je to určitě velké zklamání
Mohli jsme si udělat ještě větší náskok, řekl ŠkerleMohli jsme si udělat ještě větší náskok, řekl Škerle
| 21.03.2017
| 20.03.2017
Další zápas SK Sigma má upřesněný termínDalší zápas SK Sigma má upřesněný termín
Předprodej na další zápas SK Sigma zahájenPředprodej na další zápas SK Sigma zahájen