Sigma si v Nitře zastřílela

29.06.2013 / A tým

Pátý zápas letní přípravy hrál tým SK Sigma Olomouc v zahraniční. V Nitře Hanáci porazili tamního účastníka slovenské Corgoň ligy o čtyři branky. Další zápasy čekají Modrou lavinu na herním soustředění v Rakousku, kam mančaft trenéra Martina Kotůlka odjíždí v pondělí. Sigma nastoupila v Nitře v jiné sestavě, než která hrála o den dříve proti Slovanu Bratislava. Hosté šli do vedení v 11.minutě, kdy se prosadil střelou k pravé tyčce Rolinc. O sed minut později domácí srovnali, ale za další sedm minut Sigma zase vedla. Pospíšil prošel od rohového praporku až do střelecké pozice a mířil dobře. Stejně jako Falta v poslední minutě první půlky. Náskok dvou branek Hanáci záhy po přestávce navýšili. V 53. minutě dal gól hlavou po centru Ordoše Adam Ševčík, o dvě minuty později vypálil hezky k tyčce Javůrek. Další branky už nepadly, i když šancí měla Sigma dost, střely Hály a Ordoše zastavila tyčka. Facebook SK Sigma Olomouc „Stejně jako včera proti Slovanu chvíli trvalo, než si naše hra sedla. V prvním poločase jsem nebyl spokojený s defenzivou mužstva, pak se to zlepšilo. Ještě to ale nebylo takové, jako bychom si představovali, ovšem dali jsme pět hezkých branek a měli i další šance,“ řekl trenér Martin Kotůlek. „Teď budeme zužovat kádr na herní soustřední,“ podotkl. Nitra – SK Sigma Olomouc 1:5 (1:3) Branky: 11. Rolinc, 25. Pospíšil, 45. Falta, 53. A. Ševčík, 55. Javůrek. Rozhodčí: Sedlár. SK Sigma: Reichl – Bartek, Šindelář, Jovanovič, Javůrek – Zahradníček, Pospíšil (79. Koutný), Svozil (46. Ordoš), Plšek (60. Hála), Falta – Rolinc (46. A. Ševčík). Trenér Martin Kotůlek. SK Sigma Olomouc v síti Google +