Sigma si v Nitře zastřílela

29.06.2013 / A tým

Pátý zápas letní přípravy hrál tým SK Sigma Olomouc v zahraniční. V Nitře Hanáci porazili tamního účastníka slovenské Corgoň ligy o čtyři branky. Další zápasy čekají Modrou lavinu na herním soustředění v Rakousku, kam mančaft trenéra Martina Kotůlka odjíždí v pondělí. Sigma nastoupila v Nitře v jiné sestavě, než která hrála o den dříve proti Slovanu Bratislava. Hosté šli do vedení v 11.minutě, kdy se prosadil střelou k pravé tyčce Rolinc. O sed minut později domácí srovnali, ale za další sedm minut Sigma zase vedla. Pospíšil prošel od rohového praporku až do střelecké pozice a mířil dobře. Stejně jako Falta v poslední minutě první půlky. Náskok dvou branek Hanáci záhy po přestávce navýšili. V 53. minutě dal gól hlavou po centru Ordoše Adam Ševčík, o dvě minuty později vypálil hezky k tyčce Javůrek. Další branky už nepadly, i když šancí měla Sigma dost, střely Hály a Ordoše zastavila tyčka. Facebook SK Sigma Olomouc „Stejně jako včera proti Slovanu chvíli trvalo, než si naše hra sedla. V prvním poločase jsem nebyl spokojený s defenzivou mužstva, pak se to zlepšilo. Ještě to ale nebylo takové, jako bychom si představovali, ovšem dali jsme pět hezkých branek a měli i další šance,“ řekl trenér Martin Kotůlek. „Teď budeme zužovat kádr na herní soustřední,“ podotkl. Nitra – SK Sigma Olomouc 1:5 (1:3) Branky: 11. Rolinc, 25. Pospíšil, 45. Falta, 53. A. Ševčík, 55. Javůrek. Rozhodčí: Sedlár. SK Sigma: Reichl – Bartek, Šindelář, Jovanovič, Javůrek – Zahradníček, Pospíšil (79. Koutný), Svozil (46. Ordoš), Plšek (60. Hála), Falta – Rolinc (46. A. Ševčík). Trenér Martin Kotůlek. SK Sigma Olomouc v síti Google +

Chce to prostě hrát takhle každé utkání, řekl ŠkerleChce to prostě hrát takhle každé utkání, řekl Škerle
| 27.09.2016
Zápas SK Sigma vs. Znojmo ve středu 19. říjnaZápas SK Sigma vs. Znojmo ve středu 19. října
Začal předprodej na páteční zápas SK SigmaZačal předprodej na páteční zápas SK Sigma
Chorý dal dva góly, Buchta má třetí nuluChorý dal dva góly, Buchta má třetí nulu
| 26.09.2016
Páteční zápas SK Sigma vs. Žižkov již od 16.00!Páteční zápas SK Sigma vs. Žižkov již od 16.00!
Jílek: Výhru výrazně kalí zranění Jana ŠtěrbyJílek: Výhru výrazně kalí zranění Jana Štěrby
Sigma má další tři body, Chorý dvakrát skórovalSigma má další tři body, Chorý dvakrát skóroval