Permanentní vstupenky na sezonu 2018/2019 Sleva -10% pro fanoušky

Sigma si veze z Mostu bod

06.05.2007 / A tým

Ve 26. kole I. Gambrinusl ligy remizovala Sigma na půdě Mostu 1:1. Hanáci prohrávali brankou Procházky, vyrovnání zařídil Vojta Schulmeister půl hodiny před koncem utkání. Úvodní minuty patřily domácímu týmu. Z několika standardních situací profitoval brankou Procházky po rohovém kopu Gašparíka v 8. minutě. Po brance se na rozhodčího Racka hodně zlobil brankář Lovásik, který byl přistrčen soupeřem. V dalších minutách se hrálo s velkými nepřesnostmi na obou stranách. Ve 2. poločasu se obraz hry příliš nezměnil. Sigmu ve dvou šancích Mostu podržel Tomáš Lovásik a tak udeřilo na druhé straně. Po přesném pasu Melinha hlavičkoval Schulmeister v 60. minutě a přehodil Martina Vaniaka. V závěrečných minutách mohla hanácká družina strhnout vítězství na svou stranu, ale Pulkert volil v dobré pozici místo střely přihrávku a střelu Vepřeka Vaniak skvěle vyrazil. Dorážka Schulmeistera mířila nad branku. Více informací přineseme ve večerních hodinách.