Sigma skončila na turnaji druhá

07.07.2007 / A tým

Aktualizováno v 19:50 hodin. Týmy Sigmy Olomouc, Viktorie Žižkov, Dynama České Budějovice a Teplic se dnes utkaly v rámci tradičního turnaje v Nové Včelnici. Hrálo se na 2 x 35 minut. Stejně jako loni měl turnaj prvoligové obsazení a stejně jako loni si Sigma zahrála finále. V prvním utkání zvítězila olomoucká Sigma nad Dynamem České Budějovice 1:0. Branku vstřelil ve 4. minutě Melinho z přímého kopu. Loňský vítěz, olomoucká Sigma, se ve finále utkal s Teplicemi. Tým Martina Pulpita podlehl soupeři 3:1, ale ostudu určitě neudělal. Jedinou branku Hanáků vstřelil opět Melinho z pokutového kopu. Tomáš Lovásik sice inkasoval všechny tři v turnaji obdržené branky, přesto byl pořadateli vyhlášen nejlepším gólmanem turnaje. O třetí místo se utkala Viktorka Žižkov s českobudějovickým Dynamem. Pražané zvítězili s přehledem 4:1 a získali tak bronzovou příčku. Své hráčské kvality předvedl i kouč Hanáků při tradičním fotbálku výběru pozvaných týmů proti domácímu týmu. Martin Pulpit zaznamenal dvě branky, jednu z individuální akce, druhou z přímého kopu. Další utkání čeká Sigmu na domácí půdě Androva stadionu s HFK Olomouc ve středu od 17:00 hodin. Semifinále: SK Sigma Olomouc - Dynamo Č. Budějovice 1:0 (1:0) Branka: 4. Melinho. SK Sigma Olomouc: I. poločas: Drobisz - Randa, Šuškavčevič, Škerle, Jurkič - Silva, Rýdel, Janotka - Schulmeister, Melinho, Pulkert. II. poločas: Lovásik - Jindříšek, Škerle, Komárek, Čupr - Bajer, Kaščák, Petr - Hubník, Hartig, Onofrej. Trenér Martin Pulpit. Finále: FK Teplice - Sigma Olomouc 3:1 (3:0) Branky: 2. Koukal, 12. Gašparík, 22. Doležal z pen. - 53. Melinho z pen. SK Sigma Olomouc: I. poločas: Lovásik - Jindřišek, Škerle, Komárek, Čupr - Janotka, Kaščák, Bajer - Bueno, Hartig, Pulkert. II. poločas: Drobisz - Randa, Šuškavčevič, Škerle, Čupr - Kaščák, Melinho, Silva - Petr, Schulmeister, Onofrej. Trenér Martin Pulpit.