Sigma slaví první vítězství

17.09.2006 / A tým

V 7. kole I. Gambrinus ligy porazila Sigma na domácím stadionu Brno 1 – 0 brankou nové akvizice Lukáše Hartiga. Hanáci si tak připsali první vítězství v této sezóně. SK Sigma Olomouc – 1.FC Brno 1 – 0 (0 - 0) V letním nedělním podvečeru s dobrou fotbalovou kulisou vstoupila Sigma do utkání v moravské bitvě s Brnem. Hosté povzbuzování zaplněným sektorem byli pro domácí zdatným soupeřem a prvních třicet minut měli optickou převahu. Poté se do hry dostala i hanácká jízda vedená poprvé na Andrově stadionu Vlastimilem Petrželou a hra se vyrovnala. Do 2. poločasu vlétla Sigma mnohem aktivněji a svou převahu korunovala první domácí brankou této sezóny. Celkem to byla pětistá branka Sigmy v samostatné české lize. A aby toho nebylo málo, šlo o první branku Lukáše Hartiga v dresu Sigmy. V 56. minutě potáhl jezdec Pulkert po levé straně míč a v pokutovém území našel Lukáše Hartiga, který za pomoci teče obrany rozveselil domácí fanoušky. Kaňkou pro olomoucké publikum bylo zbytečné vyloučení Melinha v prodlouženém čase, který oplácel Pavlíkovi úder do obličeje. Více informací najdete v sekci Termínová listina pod položkou on-line