Sigma splnila povinnost a vysoko porazila Zábřeh

30.01.2008 / A tým

Olomoucká Sigma splnila svou povinnost a přehrála v dalším přípravném duelu na jarní část Gambrinus ligy třetiligový Zábřeh. První poločas byl zcela v režii domácích hráčů, ve druhé polovině se hra vyrovnala. Branky však v obou polovinách utkání stříleli pouze svěřenci Martina Pulpita. SK Sigma Olomouc – SK Sulko Zábřeh 8 - 0 (5 – 0) O výsledku utkání bylo rozhodnuto v podstatě v prvních minutách zápasu. Skóre otevřel již v 6. minutě Kazár přímo z rohového kopu. Druhou branku přidal Petr v 10. minutě po samostatné akci. Třetí si připsal stejný hráč o dvě minuty později po podobné akci. V 15. minutě se do ojedinělého zakončení dostali hosté, ale brankář Lovásik se překvapit nenechal. O dvě minuty poté se tak opět prosadili domácí. Hudec se trefil hlavou po rohu Bajera, 4 – 0. Když se neujaly střely Kazára a Randy, trefil se na poločasových 5 – 0 Hořava. Ve 24. minutě prošel do pokutového území a s chladnou hlavou prostřelil Tomana. Ve druhém poločase se hra vyrovnala a hosté se překvapivě často ocitali na polovině domácích. Branky však stříleli pouze hráči Sigmy. Až v 72. minutě zvýšil na 6 – 0 střelou Štěpán. Deset minut před koncem utkání přidal branku na 7 – 0 z penalty Melinho po faulu na Onofreje. V 84. minutě uzavřel brankový stav na 8 – 0 Onofrej, který proměnil centr Jindřiška. Další utkání sehrají hráči Sigmy již tuto sobotu od 11 hodin již na hlavním hřišti Androva stadionu. Branky: 6. Kazár, 10. a 12. Petr, 17. Hudec, 24. Hořava, 72. Štěpán, 80. Melinho (p.k.), 84. Onofrej Rozhodčí: Peřina Diváků: 100 Sestava Sigmy v 1. poločase: Lovásik – Randa, Komárek (K), Hudec, Heidenreich – Bajer, Rossi, Hořava, Kazár – Bueno, Petr. Trenér: Martin Pulpit Sestava Sigmy ve 2. poločase: Lovásik – Jindřišek, Rossi, Hudec, Jurkič – Štěpán (K, 78. Hořava), Kaščák, Melinho, Onofrej – Petr, Schulmeister. Trenér: Martin Pulpit