Sigma U 12 – Kanonáda po přestávce

09.02.2011 / Sportovní třídy

Tým SK Sigma Olomouc vyrazil k přípravnému utkání do Valašského Meziříčí. TJ Valašské Meziříčí – SK Sigma Olomouc 0:5 (0:0) V dalším přípravném utkání Hanáci svoji trvalou převahu vyjádřili gólově až ve druhé půli. Přitom jen Zifčák měl v úvodních dvanácti minutách tři stoprocentní šance. Už ve 2. minutě šel po uličce Slámy sám na gólmana, ale tak dlouho váhal se zakončením až o míč přišel. V 9. minutě opět sólový nájezd, jeho střelu z šestnáctky však domácí brankář vyrazil, stejně jako následnou dorážku Slámy. O tři minuty později pak Zifčák zazdil třetí tutovku, když z malého vápna trefil pouze brankáře. Hosté dobře kombinovali a vytvářeli si množství slibných šancí a střel, ale gólového efektu. Ve 30. minutě kopal Zmrzlý roh, jeho centr na zadní tyč našel nekrytého Neuera, který však jakoby se lekl odkryté branky a míč hlavou špatně trefil. I ve druhém poločase pokračovali hosté v tlaku a přišli i góly. Ve 42. minutě byl dobrý metr uvnitř velkého vápna faulován Zifčák, rozhodčí však k údivu všech nařídil přímý kop z hranice šestnáctky. Míč si postavil Spáčil a střelou přes zeď k tyči otevřel skore 0:1 a jakoby otevřel brankové stavidlo. Už o minutu později Zifčákův centr brankář jen vyrazil a nabíhající Zmrzlý svým projektilem málem roztrhl síť 0:2. Ve 44. minutě Spáčilova ulička našla Zmrzlého, ten se zbavil dvou obránců a podél vybíhajícího gólmana zvýšil na 0:3. Už o dvě minuty později kopali hosté ze strany přímý kop, ten domácí obrana odvrátila jen na šestnáctku k volnému Hrabálkovi a jeho pěkná střela pod břevno znamenala stav 0:4. Šílenou šestiminutovku zakončil ve 48. minutě po přihrávce Galuse střelou k tyči Spáčil 0:5. V 65. minutě měli svoji největší šanci domácí, Gröger domácího útočníka vychytal a udržel čisté konto. Branky: 42. a 48. Spáčil, 43. a 44. Zmrzlý, 46. Hrabálek SK Sigma: Groger – Hrabálek, Neuer, Galus, Sivoň – Matoušek, Svoboda, Spáčil, Zmrzlý – Zifčák, Sláma, střídali: Kříž, Jurtík, Vinter, Konečný, Nepožitek. Trenér Roman Maňka.

Tým SK Sigma U 15 postoupil na halové fináleTým SK Sigma U 15 postoupil na halové finále
| 21.11.2016
Starší a mladší žáci SK Sigma hrají kvalifikaciStarší a mladší žáci SK Sigma hrají kvalifikaci
| 16.11.2016
Obránce Miroslav Sklenář je v repre U 15Obránce Miroslav Sklenář je v repre U 15
| 15.11.2016
Sigma U 12 vítězem Cyril Cupu 2016Sigma U 12 vítězem Cyril Cupu 2016
| 13.11.2016
Starší žáci SK Sigma porazili BrnoStarší žáci SK Sigma porazili Brno
| 09.11.2016
Starší žáci SK Sigma dali Frýdek s nulouStarší žáci SK Sigma dali Frýdek s nulou