15. kolo SK Sigma Olomouc vs. AC Sparta Praha Sleva -10% pro fanoušky

Sigma U 12 – špatná neděle v Brně

07.03.2011 / Sportovní třídy

Dvě přípravná utkání v nedělním dopoledni v tréninkovém centru Zbrojovky Brno absolvovali fotbalisté SK Sigma Olomouc U 12. A v obou si museli připadat jako ve špatném snu. Bylo až neuvěřitelné, že všichni hráči zahráli hluboko pod svoje možnosti. FC Zbrojovka – SK Sigma Olomouc U 12 5:3 (5:0) Hosté inkasovali už v 1. minutě a po celý poločas byli pod tlakem Brna, z čehož pramenily chyby a skóre narůstalo až na hrozivých 5:0. O půli vyměnili domácí celou jedenáctku, Hanáci po důrazné domluvě trenérů se trochu zmátožili a po brankách Hrabálka, Obdržálka a Kučery snížili na přijatelných 5:3. SK Slavia – SK Sigma Olomouc U 12 7:2 (4:1) Po pouhých 15 minutách odpočinku nastoupili Hanáci proti odpočaté Slavii. Nažhavení, fyzicky vyspělejší Pražané Sigmu od prvních minut přehrávali. Už v 1.min. trefili břevno a v 7.min. vedli 2:0. Poté sice Zifčák snížil na 2:1, slávisté však do poločasu zvýšili na 4:1. Ve druhé půli Slavia přidala další tři branky, za Sigmu dal svůj druhý gól v zápase Zifčák, a tak se konečné skóre zastavilo na hokejovém výsledku 7:2. SK Sigma: Gröger, Zatloukal – Galus, Kříž, Neuer, Sláma, Spáčil, Sivoň, Svoboda, Zmrzlý, Vinter, Obdržálek, Kučera, Zifčák, Stoklasa, Al Kuhaly, Nepožitek, Zajíček, Hrabálek. Trenéři Ondřej Kalina, Roman Maňka.

Starší žáci SK Sigma vítězní ve VítkovicíchStarší žáci SK Sigma vítězní ve Vítkovicích