Sigma U 13 vítězem Junior Football Cupu

10.08.2011 / Sportovní třídy

Ve dnech 8. – 9. srpna se v Olomouci uskutečnil již 3. ročník mezinárodního fotbalového turnaje Junior Football Cup, který pořádá společnost Inrema sports ve spolupráci s SK Sigma Olomouc. Ten byl jako každým rokem obsazen špičkovými mužstvy z Čech a Slovenska. Šest týmů se utkalo každý s každým již podle pravidel, na která tento ročník od nastávající sezóny přechází, kdy se vrací na malý fotbal – hrálo se na polovinu hřiště, 7+1, 2x12 minut. V turnaji, který nabídl 15 velmi kvalitních zápasů, se mimořádně dařilo domácí Sigmě, která za celé klání nepoznala porážku a po zásluze obsadila první místo. Výsledky Sigmy: Sigma – Prešov 10:0 (8:0) Turnaj začínal ve 14.00 hodin a hosté, kteří měli za sebou únavnou pětihodinovou cestu autobusem, tahali po celý zápas za kratší konec. Domácí o vysokém vítězství rozhodli mezi 7. až 12. minutou, kdy vstřelili 6 branek. Branky Sigmy: 4., 7., 9. a 22. Zifčák, 8. a 24. Sláma, 10. a 12. Matoušek, 3. Chytil, 11. Obdržálek Sigma – Sparta 7:2 (2:2) Po vyrovnaném poločase Hanáci drtivým nástupem ve druhé půli rozhodli o nečekaně vysokém vítězství. Branky Sigmy: 6. a 14. Zmrzlý, 11. a 15. Zifčák, 13. Obdržálek, 16. Matoušek, 24. Stoklasa Sigma – Slavia 2:1 (2:0) Ve výborném utkání šla Sigma do dvoubrankového vedení, ve druhé půli Slavia snížila a tlačila se k vyrovnání, domácí naopak z několika brejků mohli navýšit své vedení. Branky Sigmy: 6. Chytil, 12. Zmrzlý Sigma – Žilina 2:1 (1:1) Další těžký zápas, kterému by zřejmě slušela remíza, rozhodl v poslední minutě po přihrávce Obdržálka Spáčil. Branky Sigmy: 12. Zifčák, 24. Spáčil Sigma – Slovan 0:0 Poslední zápas celého turnaje vyšel paradoxně jako finále, když Hanáci byli bez ztráty, Slovan ztratil pouze dva body za remízu s Prešovem. Ve výborném utkání se hrálo nahoru dolů, Sigma však byla v koncovce nebezpečnější a měla kopec smůly, když čtyřikrát (Hrabálek 2x, Obdržálek, Spáčil) trefila tyč bratislavské branky. Přesto i konečná remíza stačila Sigmě k celkovému prvenství. SK Sigma: Gröger, Sláma, Vinter, Chytil, Neuer, Stoklasa, Hrabálek, Obdržálek, Spáčil, Zmrzlý, Zifčák, Svoboda, Matoušek, Al Kuhaly. Trenéři Ondřej Kalina a Stanislav Skříček Individuální ceny Nejlepší brankář: Denis Radimský (SK Slavia) Nejlepší střelec: Pavel Zifčák (SK Sigma) Nejlepší hráč: Adam Obdržálek (SK Sigma) Celkové pořadí: 1. SK Sigma. 2. ŠK Slovan, 3. SK Slavia, 4. MŠK Žilina, 5. Tatran Prešov, 6. AC Sparta. Facebook SK Sigma Olomouc

Tým SK Sigma U 15 postoupil na halové fináleTým SK Sigma U 15 postoupil na halové finále
| 21.11.2016
Starší a mladší žáci SK Sigma hrají kvalifikaciStarší a mladší žáci SK Sigma hrají kvalifikaci
| 16.11.2016
Obránce Miroslav Sklenář je v repre U 15Obránce Miroslav Sklenář je v repre U 15
| 15.11.2016
Sigma U 12 vítězem Cyril Cupu 2016Sigma U 12 vítězem Cyril Cupu 2016
| 13.11.2016
Starší žáci SK Sigma porazili BrnoStarší žáci SK Sigma porazili Brno
| 09.11.2016
Starší žáci SK Sigma dali Frýdek s nulouStarší žáci SK Sigma dali Frýdek s nulou