Sigma U 14 v Brně opět stříbrná

10.12.2012 / Sportovní třídy

Po dvou měsících se mladí Sigmáci vrátili do Brna a odehráli zde další turnaj, tentokrát na umělé trávě v nafukovací hale. A opět se jim dařilo, když stejně jako venku i v hale skončili druzí. Turnaj byl velmi kvalitně obsazen, o čemž svědčí i to, že vítězná Zbrojovka získala z 15 možných bodů 11. Klání se zúčastnilo šest týmů, hrálo se 4+1, 1 x 20 minut., systémem každý s každým. Výsledky SK Sigma Sigma - 1.FC Slovácko 0:1 Olomouc byla lepší, trefila dvě tyče, přesto nakonec prohrála, když 10 vteřin před koncem přišel Sláma při riskantní kličce před Grögerovou brankou o míč a soupeř rozhodl utkání ve svůj prospěch. Sigma - FC Zbrojovka Brno 3:3. Branky: Chytil 2, Galus Ve výborném zápase se ve vedení vystřídaly oba týmy. Hanáci pro změnu inkasovali vyrovnávací branku půl minuty před koncem. Přesto měl na kopačce pár vteřin před závěrečným hvizdem vítězný gól Hrabálek, brankář Brna ho však v tutovce vychytal. Sigma - FC Hr. Králové 2:1. Branky: Neuer, Smítal Olomouc brzy vedla 2:0, pak ještě Zmrzlý zatřásl břevnem hradecké branky. Soupeř sice snížil, ale Hanáci si výhru s přehledem pohlídali. Sigma - FC Fastav Zlín 8:2. Branky: Smítal 2, Jankovič 2, Chytil, Zmrzlý, Galus, Obdržálek Nejpovedenější zápas ze strany Sigmy s množstvím pěkných akcí a gólů. Zlín poprvé skóroval až za stavu 0:5. Sigma - FC Vysočina Jihlava 5:0. Branky: Jankovič, Zifčák, Chytil, Neuer, Smítal Jihlava by v případě výhry skončila druhá a tak byla v úvodu aktivnější, Sigma se jen bránila. Ve 4. minutě z první pořádné akce však olomoučtí skórovali a poté zcela ovládli hru a bez problémů vysoko vyhráli. SK Sigma: Gröger, Chytil, Zmrzlý, Stoklasa, Zifčák, Galus, Neuer, Obdržálek, Jankovič, Kamas, Sláma, Hrabálek, Smítal, Al Kuhaly. Trenéři Petr Jureček, Pavel Tököly, Jan Tetera Nejlepším brankářem turnaje byl vyhlášen Denis Gröger z SK Sigma Olomouc. Konečné pořadí: 1. Zbrojovka Brno 11 bodů 2. Sigma Olomouc 10 3. Hradec Králové 7 4. Vysočina Jihlava 6 5. Zlín 5 6. Slovácko 3

Tým SK Sigma U 15 skončil v hale pátýTým SK Sigma U 15 skončil v hale pátý
| 05.12.2016
Tým SK Sigma U 15 postoupil na halové fináleTým SK Sigma U 15 postoupil na halové finále