Sigma U 14 zvítězila v Trenčíně

22.01.2013 / Sportovní třídy

K prvnímu přípravnému utkání v letošním roce zamířil tým SK Sigma Olomouc U 14 k našim východním sousedům a vedl si výborně. Hrálo se na hlavním hřišti, kde je položena umělá tráva, na které hraje A tým Trenčína Corgoň ligu. V samotném zápase se hrál svižný fotbal z obou stran. Po zahřívací čtvrthodince začali na hřišti dominovat hosté. První šanci měli v 16. min., když po přihrávce Obdržálka se kličkou ve vápně uvolnil Zifčák, jeho střelu levačkou však domácí gólman vyrazil. Sigma sice odehrála zbytek půle na polovině domácích, ale bez vyložené šance. Naopak trenčínští se dvakrát po rychlých brejcích ve 28. a 34. min dostali do sólových nájezdů. Nejprve v poslední chvíli hasil požár skluzem Zmrzlý a poté tím samým obranným zákrokem Sivoň. Po změně stran přišli i góly. Hned ve 37. min kopal Zmrzlý po faulu na Obdržálka přímý kop a jeho střela z 18 metrů skončila v šibenici domácí branky 0:1. O dvě minuty později měl útočník Trenčína na kopačce vyrovnání, ale tak dlouho váhal se zakončením, až o míč přišel. Ve 45. min. přešel olomoucký Obdržálek přes čtyři protihráče, jeho ránu k tyči však trenčínský brankář vyrazil. V 57. min. přišli domácí před vlastní šestnáctkou o míč, ten se dostal k Chytilovi, který střelou z dvanácti metrů po zemi zvýšil na 0:2. Tři minuty před koncem předvedla pěknou kombinaci trojice Zifčák, Smítal, Obdržálek, který ale mířil jen do brankáře. Na konečných 0:3 zvýšil v 69. min. po přihrávce Zifčáka ránou pod břevno z hranice šestnáctky Obdržálek. AS Trenčín U 14 - SK Sigma U 14 0:3 (0:0) Branky: 37. Zmrzlý, 57. Chytil, 69. Obdržálek. SK Sigma U 14: Gröger - Galus, Neuer, Chytil, Sivoň - Stoklasa (36. Furmánek), Obdržálek, Zmrzlý, Jankovič (36. Hrabálek) - Zifčák, Smítal (36. Al Kuhaly). Trenéři Pavel Tököly, Jan Tetera, Petr Jureček.

Starší žáci SK Sigma zabodovali naplnoStarší žáci SK Sigma zabodovali naplno
| 28.09.2016
Starší žáci SK Sigma doma zabodovali naplnoStarší žáci SK Sigma doma zabodovali naplno
| 26.09.2016
Starší žáci SK Sigma s výhrou a prohrouStarší žáci SK Sigma s výhrou a prohrou
| 19.09.2016
Tým SK Sigma U 10 obsadil 2. místoTým SK Sigma U 10 obsadil 2. místo
| 13.09.2016
Pět hráčů SK Sigma je v nominaci repre U 15Pět hráčů SK Sigma je v nominaci repre U 15
Start přípravky SK Sigma U 7 ve Velkém TýnciStart přípravky SK Sigma U 7 ve Velkém Týnci
Starší žáci SK Sigma vítězně se ZlínemStarší žáci SK Sigma vítězně se Zlínem
| 12.09.2016
Starší žáci SK Sigma doma vítězně s OpavouStarší žáci SK Sigma doma vítězně s Opavou