Vstupenky a zájezdy na světový fotbal Vstupenky a zájezdy na světový fotbal

Sigma U 15 je po třetí výhře ve finále

23.08.2013 / Sportovní třídy

Týmu SK Sigma Olomouc U 15 se na turnaji v ukrajinském Lvově daří. Patnáctka vyhrála i třetí zápas ve skupině a postoupila do finále, které se bude hrát v sobotu. O výhru museli kluci zabojovat a popasovat se s nepříznivým vývojem zápasu. Od 15. minuty totiž prohrávali. Ale za sedm minut se Sigmákům podařilo srovnat, penaltu za faul na Matouška proměnil Zmrzlý. Ten krátce po přestávce otočil stav ve prospěch našeho týmu, bylo to po přihrávce Obdržálka. Ve 45. minutě se zapsal Obdržálek mezi střelce zápasu, asistoval mu Baďura. Čtvrtou branku Sigmy vstřelil po přehrávce Matouška Baďura. „Byl to zatím nejtěžší soupeř, na kterého jsme na turnaji narazili. Po druhé brance jsme začali proměňovat šance a v závěrečné fázi utkání jsme ovládli hru,“ řekl asistent trenéra Petr Jureček. SK Sigma Olomouc U 15 – Akademia Karpaty Lvov 4:1 (1:1) Branky: 22. (pen). a 40. Zmrzlý, 45. Obdržálek, 50. Baďura. SK Sigma Olomouc v síti Google + Facebook SK Sigma Olomouc

Starší žáci SK Sigma zvítězili v TrenčíněStarší žáci SK Sigma zvítězili v Trenčíně
| 21.02.2017
Patnáctka SK Sigma porazila KlokanyPatnáctka SK Sigma porazila Klokany
| 15.02.2017
Mladší žáci SK Sigma hráli s OstravouMladší žáci SK Sigma hráli s Ostravou
Domácí turnaj kategorie U 8 pro SigmuDomácí turnaj kategorie U 8 pro Sigmu
Patnáctka SK Sigma si poradila s PardubicemiPatnáctka SK Sigma si poradila s Pardubicemi
| 11.02.2017
Patnáctka SK Sigma nastřílela deset gólůPatnáctka SK Sigma nastřílela deset gólů