Sigma U 15 je po třetí výhře ve finále

23.08.2013 / Sportovní třídy

Týmu SK Sigma Olomouc U 15 se na turnaji v ukrajinském Lvově daří. Patnáctka vyhrála i třetí zápas ve skupině a postoupila do finále, které se bude hrát v sobotu. O výhru museli kluci zabojovat a popasovat se s nepříznivým vývojem zápasu. Od 15. minuty totiž prohrávali. Ale za sedm minut se Sigmákům podařilo srovnat, penaltu za faul na Matouška proměnil Zmrzlý. Ten krátce po přestávce otočil stav ve prospěch našeho týmu, bylo to po přihrávce Obdržálka. Ve 45. minutě se zapsal Obdržálek mezi střelce zápasu, asistoval mu Baďura. Čtvrtou branku Sigmy vstřelil po přehrávce Matouška Baďura. „Byl to zatím nejtěžší soupeř, na kterého jsme na turnaji narazili. Po druhé brance jsme začali proměňovat šance a v závěrečné fázi utkání jsme ovládli hru,“ řekl asistent trenéra Petr Jureček. SK Sigma Olomouc U 15 – Akademia Karpaty Lvov 4:1 (1:1) Branky: 22. (pen). a 40. Zmrzlý, 45. Obdržálek, 50. Baďura. SK Sigma Olomouc v síti Google + Facebook SK Sigma Olomouc

Žáci a přípravky zpět v tréninku. Hlavně dohnat herní manko, říká HrubýŽáci a přípravky zpět v tréninku. Hlavně dohnat herní manko, říká Hrubý
| 21.05.2020
Výzvy, instruktážní videa nebo kvízy: Hráči přípravek se rozvíjí dálVýzvy, instruktážní videa nebo kvízy: Hráči přípravek se rozvíjí dál
| 14.04.2020
Potvrzeno, zaregistrováno. Radek Vítek odchází do Manchesteru UnitedPotvrzeno, zaregistrováno. Radek Vítek odchází do Manchesteru United