Sigma U 15: kolaps v poslední desetiminutovce

06.02.2014 / Sportovní třídy

Již třetí tým ze Slovenska prověřil v další přípravě mladé Sigmáky a hosté z Ružomberoku se představili jako nejkvalitnější soupeř. V úvodu utkání byli domácí aktivnější, což v 16. Min. korunovali vedoucí brankou, kterou po centru Obdržálka vsítil Zifčák 1:0. Hosté vyrovnali ve 30. min., když po faulu Neuera se kopala penalta. Tu hostující hráč proměnil a srovnal na 1:1. Ve 35. min. přihrál Kamas od brankové čáry Chytilovi, který zblízka dostal Hanáky opět do vedení 2:1. O pět minut později však Slámovu přihrávku vystihl forvard hostů. Nejprve mířil po zemi do tyče, z následné dorážky už bez problémů skóroval 2:2. Po změně stran Sigma dostala hosty pod tlak, vytvořila si šance, které dokázala využít. Nejprve ve 49. min. se po faulu na Chytila kopal pokutový kop i na druhé straně a z něj Obdržálek s pomocí břevna 3:2 pro Sigmu. Když se v 64. min. ve skrumáži prosadil Chytil a o tři minuty později pěknou střelou z přímého kopu Zifčák upravil už na 5:2, zdálo se, že Olomouc dovede zápas do vítězného konce. Ružomberok však mezi 70. a 78. minutou třikrát skóroval a dokázal v kvalitním zápase uhrát cennou remízu. SK Sigma Olomouc U 15 - MFK Ružomberok U 15 5:5 (2:2) Branky: 16. a 67. Zifčák, 35. a 64. Chytil, 49. Obdržálek (pen.). SK Sigma: Gröger (65. Zatloukal) - Galus, Neuer, Hluchý, Sláma - Zmrzlý, Chytil, Zifčák, Matoušek - Obdržálek, Jankovič, střídali Kamas, Hrabálek, Malenda, Polanský. Trenéři: P. Tököly, P. Jureček, J. Tetera. Facebook SK Sigma Olomouc SK Sigma Olomouc v síti Google +

Tým SK Sigma U 15 skončil v hale pátýTým SK Sigma U 15 skončil v hale pátý
| 05.12.2016
Tým SK Sigma U 15 postoupil na halové fináleTým SK Sigma U 15 postoupil na halové finále