Sigma U 15: Opět vysoká výhra

02.02.2014 / Sportovní třídy

K dalšímu přípravnému utkání přijelo na Heyrák mužstvo Jihlavy. To je po podzimu v jižní skupině žákovské ligy na 5. místě, a tak se čekal vyrovnaný zápas, zvlášť když před třemi týdny na halovém turnaji v Třebíči Hanáci vyhráli jen o branku. Opak však byl pravdou. Domácí byli po celé utkání jednoznačně lepší a už v 7. min. se po krásné akci dostali do vedení, když přetažený centr Jankoviče trefil Sláma volejem a bylo to 1:0. V 18. min. zatřásl Sláma břevnem a o dvě minuty později opět Sláma a Houdek řádně prověřili gólmana hostů. Ve 23. min. byl v šestnáctce faulován Chytil a z nařízené penalty zvýšil Zmrzlý na 2:0. Těsně před půlí pak spálil stoprocentní tutovku Zmrzlý, když z pěti metrů nastřelil v opuštěné brance jen stojícího hráče hostů. I po poločase pokračovala velká převaha Sigmy a z ní pramenily další branky. Ve 46. Min. šel Jankovič sám a střelou podél gólmana upravil na 3:0. Už o čtyři minuty později vyhrál Zifčák souboj a také on v sólovém nájezdu nezaváhal, rána k tyči 4:0. Poslední gól pak vsítil v 65. min. Neuer, když využil Slámovu přihrávku od brankové čáry proti noze a prostřelil brankáře Jihlavy 5:0. Hosté se za celý zápas nedostali do vyložené šance. V dalším přípravném utkání přivítají Hanáci 4.2. v 11.00 na hřišti ZŠ Heyrovského mužstvo MFK Ružomberok. SK Sigma Olomouc U 15 - FC Vysočina Jihlava U 15 5:0 (2:0) Branky: 7. Sláma, 23. Zmrzlý (pen.), 46. Jankovič, 50. Zifčák, 65. Neuer. SK Sigma: Gröger - Galus, Neuer, Houdek, Sláma - Hrabálek, Zmrzlý, Chytil, Matoušek - Zifčák, Jankovič, střídal Kamas. Trenéři: P. Tököly, P. Jureček, J. Tetera. Fotografie z utkání najdete zde www.facebook.com/sksigmaolomouc Facebook SK Sigma Olomouc SK Sigma Olomouc v síti Google +

Tým SK Sigma U 15 skončil v hale pátýTým SK Sigma U 15 skončil v hale pátý
| 05.12.2016
Tým SK Sigma U 15 postoupil na halové fináleTým SK Sigma U 15 postoupil na halové finále