Sigma U 15 porazila Hradec

06.11.2013 / Sportovní třídy

V přípravném utkání se tým SK Sigma Olomouc U 15 střetl s Hradcem Králové, čtvrtým mužstvem České ligy skupiny "C" a jak napovídá samotný výsledek, soupeř nekladl větší odpor. Velké problémy dělala hostující obraně zejména rychlost obou olomouckých hrotů. Ti dokonale využívali kolmé přihrávky od záložní řady mezi a za obranu Hradce a tvrdě je trestali v podobě narůstajícího skóre. V první půli Sigma byla jasně lepší a už ve 25. minutě vedla čtyřbrankovým rozdílem, když pěkný byl zejména gól, který po prudkém centru Zifčáka vsítil patičkou Zmrzlý. Hosté se osmělili až v posledních pěti minutách, ale při dvou tvrdých střelách směřujících pod břevno se vytáhl domácí gólman Zatloukal. Druhý poločas začal střeleckým koncertem Baďury, kterému na čtyři branky stačilo jen 11 minut. Výstavní byl především gól na 7:0, kdy dva metry za šestnáctkou zpracoval odražený míč a tvrdou střelou ho poslal pod břevno hradecké branky. Poté se dostali ke slovu i hosté. Nejprve trefili břevno Zatloukalovy branky a v 53. minutě hostující Smíšek z rohu velkého vápna vymetl vzdálenější šibenici a snížil na 8:1. Tato branka by určitě bodovala v televizních gólových hitparádách. Do konce utkání se oba týmy prosadili ještě jednou a zápas tak skončil divoký výsledkem 9:2. SK Sigma Olomouc U 15 - FC Hradec Králové U 15 9:2 (4:0) Branky: 25., 36., 42., 44. a 47. Baďura (na dvě Smítal, Nízký), 3. a 57. Smítal (Sivoň, Zifčák), 10. Chytil (Smítal), 15. Zmrzlý (Zifčák). SK Sigma U 15: Zatloukal - Galus, Neuer, Houdek, Sivoň - Matoušek, Chytil, Zifčák, Zmrzlý - Baďura, Smítal, hokejové střídání: Nízký, Polanský, Sláma, Jankovič. Trenér P. Tököly. Asistenti : P. Jureček, J. Tetera.

Starší žáci SK Sigma s výhrou a prohrouStarší žáci SK Sigma s výhrou a prohrou
| 19.09.2016
Tým SK Sigma U 10 obsadil 2. místoTým SK Sigma U 10 obsadil 2. místo
| 13.09.2016
Pět hráčů SK Sigma je v nominaci repre U 15Pět hráčů SK Sigma je v nominaci repre U 15
Start přípravky SK Sigma U 7 ve Velkém TýnciStart přípravky SK Sigma U 7 ve Velkém Týnci
Starší žáci SK Sigma vítězně se ZlínemStarší žáci SK Sigma vítězně se Zlínem
| 12.09.2016
Starší žáci SK Sigma doma vítězně s OpavouStarší žáci SK Sigma doma vítězně s Opavou