Samoobslužná bezkontaktní a šetrná automyčka | Comfort Wapka Permanentní vstupenky na sezónu 2017/2018

Sigma U 15 porazila Spartu Brno

14.11.2013 / Sportovní třídy

V dalším přípravném utkání se mladí Hanáci utkali se 4. týmem jižní skupiny Moravské ligy žáků. Soupeř byl zhruba na stejné úrovni jako před týdnem Hradec Králové a také výsledek je téměř stejný. Hrálo se 2x 40 minut. Hosté se představili jako velmi důrazný tým, který měl ve svém středu několik velmi dobrých fotbalistů, přesto domácí celkem bez problémů dosáhli dalšího výrazného vítězství. Jejich nejhezčí gól vstřelil ve 20. minutě Houdek, který převzal přihrávku od Zifčáka a krátkým švihem z 18 metrů vymetl šibenici brněnské branky. V sobotu 16. 11. hraje tým SK Sigma U 15 kvalifikační turnaj na halové mistrovství ČR, který se koná v Čajkaréně na gymnáziu Čajkovského se začátkem v 9.00 hod. SK Sigma Olomouc U 15 - FC Sparta Brno U 15 9:1 (4:0) Branky: 13., 40. a 60. Baďura (Smítal, Jankovič, Sláma), 20. Houdek (Zifčák), 30. Chytil (Kamas), 50. Zmrzlý (pen.), 57. Smítal, 69. Neuer, 74. Polanský (Neuer). SK Sigma U 15: Gröger - Galus, Neuer, Houdek, Sláma - Polanský, Chytil, Zifčák, Zmrzlý - Baďura, Smítal, hokejové střídání: Zatloukal, Kamas, Sivoň, Hrabálek, Jankovič. Trenér P. Tököly. Asistenti: P. Jureček, J. Tetera. Facebook SK Sigma Olomouc SK Sigma Olomouc v síti Google +

SK Sigma na Moravia Sport ExpoSK Sigma na Moravia Sport Expo
| 22.06.2017
SK  Sigma U 10 opět slavila úspěchy v zahraničí!SK Sigma U 10 opět slavila úspěchy v zahraničí!
| 21.06.2017
S Michalem Hrubým o sezoně přípravek SK SigmaS Michalem Hrubým o sezoně přípravek SK Sigma
| 17.06.2017
Tým SK Sigma U 14 má mistrovský titul!Tým SK Sigma U 14 má mistrovský titul!
| 14.06.2017
Sigma U 10 obstála na turnaji v NěmeckuSigma U 10 obstála na turnaji v Německu
Starší žáci SK Sigma nedali soupeři šanciStarší žáci SK Sigma nedali soupeři šanci
| 07.06.2017
Starší žáci SK Sigma venku vítězníStarší žáci SK Sigma venku vítězní
| 05.06.2017
V úterý 6. června nábor do Školičky SK SigmaV úterý 6. června nábor do Školičky SK Sigma
| 04.06.2017
Tým SK Sigma U 14 vyhrál Magic Cup ŠumavaTým SK Sigma U 14 vyhrál Magic Cup Šumava