Sigma U 15 porazila Spartu Brno

14.11.2013 / Sportovní třídy

V dalším přípravném utkání se mladí Hanáci utkali se 4. týmem jižní skupiny Moravské ligy žáků. Soupeř byl zhruba na stejné úrovni jako před týdnem Hradec Králové a také výsledek je téměř stejný. Hrálo se 2x 40 minut. Hosté se představili jako velmi důrazný tým, který měl ve svém středu několik velmi dobrých fotbalistů, přesto domácí celkem bez problémů dosáhli dalšího výrazného vítězství. Jejich nejhezčí gól vstřelil ve 20. minutě Houdek, který převzal přihrávku od Zifčáka a krátkým švihem z 18 metrů vymetl šibenici brněnské branky. V sobotu 16. 11. hraje tým SK Sigma U 15 kvalifikační turnaj na halové mistrovství ČR, který se koná v Čajkaréně na gymnáziu Čajkovského se začátkem v 9.00 hod. SK Sigma Olomouc U 15 - FC Sparta Brno U 15 9:1 (4:0) Branky: 13., 40. a 60. Baďura (Smítal, Jankovič, Sláma), 20. Houdek (Zifčák), 30. Chytil (Kamas), 50. Zmrzlý (pen.), 57. Smítal, 69. Neuer, 74. Polanský (Neuer). SK Sigma U 15: Gröger - Galus, Neuer, Houdek, Sláma - Polanský, Chytil, Zifčák, Zmrzlý - Baďura, Smítal, hokejové střídání: Zatloukal, Kamas, Sivoň, Hrabálek, Jankovič. Trenér P. Tököly. Asistenti: P. Jureček, J. Tetera. Facebook SK Sigma Olomouc SK Sigma Olomouc v síti Google +

Sigmácká akademie je na soustředěníSigmácká akademie je na soustředění
| 19.09.2017
Starší žáci SK Sigma zabodovali ve ZlíněStarší žáci SK Sigma zabodovali ve Zlíně
| 17.09.2017
Sigma U 11 slaví 3. místo na E.ON Junior Cupu!Sigma U 11 slaví 3. místo na E.ON Junior Cupu!
| 12.09.2017
Starší žáci Sigmy opět s jasnými výhramiStarší žáci Sigmy opět s jasnými výhrami