Sigma U 19 porazila Spartu

19.03.2011 / SCM

Tým SK Sigma Olomouc U 19 hrál doma v 17. kole celostátní dorostenecké soutěže proti Spartě Praha. Devatenáctka navázala na dobré výkony a výsledky z prvních dvou jarních kol a Spartu porazila. Jedinou branku zápasu dal útočník Stefan Jerome. V bojovném utkání padla jenom jedna branka. Ve 12. minutě domácí vyrazili do protiútoku. Jerome poslal vpřed Rolince. Ten se prodral do šestnáctky, přihrál zpět Jeromemu, který se z otočky trefil přesně. Více branek i přes dostatek šancí nepadlo. „Jsem spokojen pouze s výsledkem, jinak jsem nazlobený. První poločas to ještě docela šlo, ale po přestávce jsme se vlastními chybami sami dostávali zbytečně pod tlak,“ řekl trenér SK Sigma U 19 Leoš Kalvoda. SK Sigma Olomouc U 19 – Sparta Praha U 19 1:0 (1:0) Branka: 12. Jerome. SK Sigma: Karabina – Svozil, F. Přikryl, Štěrba, Můčka (60. Falta) – Nešický, Habusta, Houska (71. Schmidt), Hladík – Rolinc, Jerome (86. Teplý). Trenér Leoš Kalvoda.

Tým U16 vstoupil do Memoriálu V. Marečka remízamiTým U16 vstoupil do Memoriálu V. Marečka remízami
| 02.12.2019
Souhrn podzimní části sezóny U16Souhrn podzimní části sezóny U16
| 28.11.2019
Souhrn podzimní části sezóny U18Souhrn podzimní části sezóny U18
Brankář Radek Vítek je na stáži v anglickém SouthamptonuBrankář Radek Vítek je na stáži v anglickém Southamptonu
| 22.11.2019
Souhrn podzimní části sezóny U17Souhrn podzimní části sezóny U17
Souhrn podzimní části sezóny U19Souhrn podzimní části sezóny U19
| 21.11.2019
Na závěr podzimu hrály týmy U18 a U16 se SlováckemNa závěr podzimu hrály týmy U18 a U16 se Slováckem
| 10.11.2019
Dorostenci do 19 a 17 let prohráli v Hradci KrálovéDorostenci do 19 a 17 let prohráli v Hradci Králové