Sigma Uničov zvládla a postoupila

10.10.2012 / A tým

Modrá lavina jde v poháru dál. Ve 3. kole Poháru České pošty fotbalisté SK Sigma Olomouc bez potíží vyhráli v Uničově. Třetiligového soupeře porazili po dvou brankách Klesnila a jedné Ordoše tři nula. V osmifinále budou mít Hanáci za soupeře Duklu Praha, hrát se bude 31. října a 28. listopadu, o pořadatelství zápasů rozhodne los. Sigma se do zápasu rozjížděla postupně. V 16. minutě se Klesnil ještě zastřeloval, po rohu hlavičkoval nad. Ve 25. už jsme vedli. Centr Hořavy trefil hlavou přesně Ordoš. Pak měl další šanci Klesnil, brankář Uvízl při jeho zakončení předvedl dobrý postřeh. Tři minuty před přestávkou si těžký balon za obranu zpracoval Petr. Vybíhajícího gólmana přehodil a zamířil do opuštěné brány. Míč v poslední chvíli vykopl na roh Vejvoda. Po patnácti minutách druhé půlky Sigma definitivně rozhodla. Nejprve ale Klesnil po přihrávce Petra z malého vápna minul. V 61. už se po centru Ordoše zprava trefil krásně hlavou. Pět minut poté vyslal Klesnila za obranu Ordoš, Kladivo Klesnil si míč srovnal do kroku a bylo to tři nula. Klesnil se v závěru dostal ještě do dvou šancí, jednou mířil nad, podruhé mu ránu chytil brankář. "Kontrolovali jsme hru, jen mě mrzí, že jsme nepřidali další góly," řekl trenér SK Sigma Roman Pivarník. SK Uničov – SK Sigma Olomouc 0:3 (0:1) Branky: 61. a 66. Klesnil (na obě Ordoš), 26. Ordoš (Hořava). Rozhodčí: Trávníček - Gallo, Tacina. ŽK: Vejvoda – Navrátil. Diváci: 1385. Uničov: Uvízl - Heinz, Horka, Vejvoda, Koutek - Jeřábek (65. Krč), Toman, Nuc, Juřátek - Hrubý, Richter (80. Večeřa). Trenér Zdeněk Strouhal. SK Sigma Olomouc: Zlámal – Janotka, Škerle, Golban, Hála – Plšek, Hořava, Navrátil (74. Hubník) – Ordoš (85. Rossi), Klesnil, Petr (78. Schulmeister). Trenér Roman Pivarník.

Chce to prostě hrát takhle každé utkání, řekl ŠkerleChce to prostě hrát takhle každé utkání, řekl Škerle
| 27.09.2016
Zápas SK Sigma vs. Znojmo ve středu 19. říjnaZápas SK Sigma vs. Znojmo ve středu 19. října
Začal předprodej na páteční zápas SK SigmaZačal předprodej na páteční zápas SK Sigma
Chorý dal dva góly, Buchta má třetí nuluChorý dal dva góly, Buchta má třetí nulu
| 26.09.2016
Páteční zápas SK Sigma vs. Žižkov již od 16.00!Páteční zápas SK Sigma vs. Žižkov již od 16.00!
Jílek: Výhru výrazně kalí zranění Jana ŠtěrbyJílek: Výhru výrazně kalí zranění Jana Štěrby
Sigma má další tři body, Chorý dvakrát skórovalSigma má další tři body, Chorý dvakrát skóroval