Vstupenky a zájezdy na světový fotbal Vstupenky a zájezdy na světový fotbal

Sigma v dešti proti Dolní Bečvě

03.07.2011 / A tým

Fotbalisté SK Sigma Olomouc ukončili valašské turné exhibičním utkáním v Dolní Bečvě. Na podmáčeném trávníku se za vytrvalého deště hrálo dvakrát pětatřicet minut. Další zápas hraje SK Sigma ve středu 6. července proti Trenčínu v Kozlovicích (17.00). Dolní Bečva – SK Sigma Olomouc 3:7 (0:6) Branky: 2x Tomáš Kozák, Petr Vojkůvka - 3., 6. a 42. (pen.) Dos Santos, 18. a 27. Schulmeister, 14. Nepožitek, 34. Varadi. SK Sigma: 1. poločas: Bárta – Janotka, Kučera, Dreksa, Škerle – Nepožitek, Rossi, Heinz – Schulmeister, Varadi, Dos Santos. 2. pol.: Šustr – Vavřík, Dreksa, Koutný, Drobisz – Petr, Bajer, Navrátil – Jerome, Dos Santos, Přikryl. Trenér Zdeněk Psotka.

Jílek: Byl to jeden z nejslabších výkonů v sezoněJílek: Byl to jeden z nejslabších výkonů v sezoně
| 22.03.2017
Sladký: Je to určitě velké zklamáníSladký: Je to určitě velké zklamání
Mohli jsme si udělat ještě větší náskok, řekl ŠkerleMohli jsme si udělat ještě větší náskok, řekl Škerle
| 21.03.2017
| 20.03.2017
Další zápas SK Sigma má upřesněný termínDalší zápas SK Sigma má upřesněný termín
Předprodej na další zápas SK Sigma zahájenPředprodej na další zápas SK Sigma zahájen