Sigma v Jablonci o gól prohrála

26.05.2013 / A tým

Utkání 29. kola Gambrinus ligy hráli fotbalisté SK Sigma Olomouc v Jablonci. Trenér Martin Kotůlek musel udělat v sestavě několik změn, hrát nemohli nemocný Pavel Dreksa a zranění Adam Varadi s Michalem Ordošem. Ve 3.minutě zápasu si dal málem vlastní branku Novák, naštěstí pro domácí minul a byl z toho jen roh. Pak se dostali k minisérii dvou rohů domácí, ale hosté to ustáli. Ve 14.minutě Sigma vedla. Petr přihrál míč do kroku Navrátilovi, ten proběhl mezi stopery a přehodil vybíhajícího gólmana. Po dvaceti minutách hry měli zase minisérii dvou rohů hosté, ale také v jejich případě to bylo bez přesného zakončení. To vyšlo po půlhodině Jablonci a bylo vyrovnáno. Změnit se to mohlo po přízemní střele Schulmeistera, která šla těsně vedle nebo po bombě Sukupa, ta minula levou šibenici. Minutu před přestávkou vybídl Navrátil ke skórování Schulmeistera. Ten postupoval sám na brankáře, ale prostřelit ho nedokázal. Zmařená tutovka se Sigmě vymstila hned v úvodu druhé půle. V 52.minutě se dostal k odraženému míči Kopic a obstřelil Zlámala. Ten musel zasahovat po chvíli, Nováka vychytal. Po hodině hry trenér Kotůlek osvěžil ofenzivu o dva čerstvé hráče. V 69.minutě to znovu zkusil zdálky Sukup, jeho lehce tečovaná střela šla kousek nad levou šibenicí. O tři minuty později střílel tvrdě zpoza vápna Rolinc, brankář Špit vyrážel na roh. Devět minut před koncem hosté přestáli velkou šanci, Piták hlavičkoval z malého vápna vedle. Jablonec – SK Sigma Olomouc 2:1 (1:1) Branky: 30. Čížek, 52. Kopic – 14. Navrátil. Rozhodčí: Ochotnický - Nádvorník, Hrabovský. ŽK: Hubník, Eliáš - Petr. Diváci: 1611. Jablonec: Špit – Kopic (88. Zoubele), Štochl, Beneš, Novák – Eliáš, Piták, Loučka, Vaněk, Čížek (73. Jablonský) – Hubník (85. Třešňák). Trenér Roman Skuhravý. SK Sigma: Zlámal – Sukup, Škerle, Šindelář, Vepřek – Pospíšil (62. Falta), Hořava (75. Houska), Schulmeister – Petr, Doležal (68. Rolinc), Navrátil. Trenér Martin Kotůlek. Střely na: 5:5 Střely vedle: 8:7 Rohy: 2:7 Fauly: 15:9 Ofsajdy: 3:4 Více fotografií z utkání najdete zde www.facebook.com/sksigmaolomouc

Šimon Falta je mezi náhradníky reprezentaceŠimon Falta je mezi náhradníky reprezentace
| 22.08.2017
Je potřeba si toho vážit, řekl trenér JílekJe potřeba si toho vážit, řekl trenér Jílek
| 21.08.2017
Začal předprodej na utkání SK Sigma vs. SlaviaZačal předprodej na utkání SK Sigma vs. Slavia
Dvakrát Texl, jednou Houska a bylo hotovoDvakrát Texl, jednou Houska a bylo hotovo
| 20.08.2017
Jílek: Velké poděkování divákům za kulisuJílek: Velké poděkování divákům za kulisu
Sigma s jasnou výhrou, Texl dal dvě brankySigma s jasnou výhrou, Texl dal dvě branky