Sigma v poháru pokračuje!

24.09.2008 / A tým

Doplněno o fotografie. Ve třetím kole Poháru ČMFS porazila Sigma celek Karviné 2-0 a postupuje tak do dalšího kola, kde se střetne tentokráte s prvoligovým Slovanem Liberec. Sigma otevřela skóre již v prvním poločase, kdy se ve vápně prosadil Michal Hubník. Odpověd domácích mohla přijít téměř okamžitě, Macek však nejprve trefil jen horní tyč a o dvě minuty později se vytasil reflexivním zákrokem brankář Lovásik. Těsně před přestávkou se blýskl kvalitním zásahem i domácí brankář Martin Blaha, který v Karviné hostuje ze Sigmy Olomouc. Sigma svůj postup stvrdila ve druhém poločase. V pětapadesáté minutě hlavičkoval Janotka pouze do brankáře. Míč se odrazil zpět k jeho nohám a na podruhé již gólmana překonal. Ve čtvrtém kole čeká na Sigmu Slovan Liberec, který dnes přešel přes Opavu. Slezský FC dlouho odolával, dvakrát v zápase vedl, nakonec však neuspěl při penaltovém rozstřelu. Čtvrté kolo, neboli osmifinále, je na programu 29.10. Místo utkání rozhodne až los. MFK Karviná - SK Sigma Olomouc 0:2 (0:1) Branky: 15. Hubník, 55. Janotka Sestavy: Sigma: Lovásik - Škerle, Komárek, Hudec, Heidenreich - Silva Rossi, Pereira, Hořava (63. Kaščák) - Janotka, Doležal (46. Ordoš), Hubník (76. Štěpán) Karviná: Blaha - Hoffmann, Juska (46. Brezničan), Buryán (69. Gill), Jelič - Macek, Jursa, Ficek, Rýdel - Opic (59. Sourada), Richter