Sigma v prvním tureckém utkání prohrála

26.02.2007 / A tým

V prvním zápasovém vystoupení dnes Sigma podlehla dánskému FC Nordsjaelland 0 – 1. Výsledek i vývoj utkání rozhodla vlastní branka z úvodu zápasu. V utkání se poprvé v dresu Sigmy představil Josef Jindřišek. Sigma nastoupila do zápasu s Dány odhodlaně a s cílem neinkasovat. Cíl vzal však za své již ve 2. minutě zápasu, kdy dánský celek využil chyby olomoucké obrany a s přispěním Petera Šedivého skóroval, 0 - 1. Sigma byla rychlou brankou natolik zaskočena, že se po celý první poločas nebyla schopna dostat do hry. Velmi kvalitní soupeř navíc dirigoval hru, vycházel ze zajištěné obrany a svého hanáckého soupeře nepouštěl k míči. „Soupeř byl rychlejší i důraznější. Velmi dobře kombinoval,“ řekl pro sigmafotbal.cz Jiří Kubíček, sportovní ředitel Sigmy. „Byl to dobrý test, který trenérovi ukázal některé nedostatky ve hře,“ dodal Jiří Kubíček. Ve 2. poločase se hra Sigmy zlepšila, k vyrovnání však nevedla ani jedna ze dvou vyložených brankových šancí. Dánové i nadále dobře bránili a hrozili z brejků. Brankář Vojáček však již za svá záda další branku nepustil. „Utkání celkově ovlivnila naše hrubá chyba v úvodu utkání,“ zhodnotil zápas sportovní ředitel Sigmy. Po zápase čekala hráče regenerace. Úterý a středa budou opět ve znamení tréninkových dávek. Sestava Sigmy: Vojáček - Jindřišek (65. Škerle), Bodeček, Šedivý, Vepřek – Štěpán (65. Janotka), Randa (65. Rýdel), Melinho, Onofrej, Pulkert – Hartig Fotografie z utkání přineseme zítra v sekci Fanzona – Galerie.