Sigma v prvním utkání remizovala

31.01.2014 / A tým

V prvním utkání na herním soustředění v Turecku hrál tým SK Sigma Olomouc proti srbské Vojvodině Novi Sad. Zápas se hrál v Kemeru na hřišti Amara Wing Resort. Druhý poločas odehrál senegalský záložník Abdoulay Fall. V rychlém a agresivním utkání uhráli Hanáci bezbrankovou remízu, i když k vítězství neměli daleko. Dobré šance měli v prvním poločase Navrátil s Pospíšilem, ve druhém Vidlička s Faltou. Nepožitek sice skóroval, ale gól nebyl pro ofsajd uznán. „Soupeř byl velmi kvalitní. Zejména v prvním poločase mělo utkání vysoké parametry z hlediska taktiky, i kvality a techniky. Obstáli jsme, defenzivu jsme až na dvě tři okénka splnili. V útočné fázi jsme měli velmi dobré brejkové situace, které bohužel nedotáhli do gólu. Ve druhém poločase po střídání na obou stranách už se to vracelo k takovému klasickému přípravnému utkání,“ řekl trenér SK Sigma Zdeněk Psotka. Další utkání hraje SK Sigma v pondělí proti Wisle Krakov (14.00). SK Sigma Olomouc – Vojvodina Novi Sad 0:0 SK Sigma: Blaha - Varadi (71. Vidlička), Svozil, Šindelář, Javůrek (80. Škerle) - Zahradníček (46. Fall), Houska (75. Falta), Pospíšil, Navrátil (75. Karaš) - Nepožitek (62. Plšek), Rolinc (62. Schmidt). Trenér Zdeněk Psotka. Facebook SK Sigma Olomouc SK Sigma Olomouc v síti Google +