Sigma v Teplicích vedení neudržela

25.03.2012 / A tým

Sigma se ve dvaadvacátém kole Gambrinus ligy představila na teplických Stínadlech. Do vedení šla po půl hodině hry, kdy se po centru Michala Vepřeka prosadil Honza Navrátil. Ve druhém poločase domácí ale skóre otočili a Sigma prohrála 1:3. Petr Uličný nasadil do sestavy Aleše Škerleho i Michala Vepřeka, kteří si museli minulé kolo povinně odpočinout pro karetní distanc. Sestava Sigmy tak vypadala stejně jako ta před čtrnácti dny v Plzni. Na lavičce náhradníků nebyl zdravotně indisponován Martin Jirouš ani Marek Heinz. Domácí Teplice mohly jít do vedení již ve třinácté minutě, kdy Aldin Čajič našel ve vápně volného Jindráčka, který napálil míč z ideální pozice jen do horní tyčky Zlámalovy branky. To bylo ale na dlouhé minuty ze strany domácích vše. Po půl hodině zahrozila i Sigma a hned z toho byla první branka zápasu. Po levé straně unikající Michal Vepřek našel přesným centrem Honzu Navrátila, který potřetí v sezoně překonal soupeřova gólmana. Pro nahrávajícího Michala Vepřeka to byla pátá gólová přihrávka v tomto ročníku. Závěrečné minuty prvního poločasu pak patřily Sigmě. V pětatřicáté minutě se po kombinaci Ordoše s Navrátilem dostal míč k Pospíšilovi, před kterým odkopávali tepličtí na rohový kop. O pár minut později střílel Adam Varadi, ale hradbu žlutých dresů neprostřelil. Ve druhém poločase domácí Teplice ožily. Ve čtyřiapadesáté minutě se dostal k hlavičce Rosa, mířil ale mimo. Za pár minut se ale Rosa už radoval z vyrovnávací branky. Po centru z pravé strany se k dostal k odraženému míči a přízemní střelou propálil Zdeňka Zlámala. Teplicím stačilo na obrat pouhých šest minut. Útočící Sigma přišla o míč a z pravé strany centrující Ježdík našel v pokutovém území nabíhajícího Vachouška, který Zlámala propálil z podobné pozice jako v předchozí situaci Rosa. Sigma vrhla síly do útoku. V osmdesáté minutě po rohovém kopu Pospíšila hlavičkoval ve vápně osamocený Jakub Podaný. Míč ale poslal vysoko nad teplickou branku. Teplickým hra Sigmy dokonale vyhovovala, protože mohli útočit do otevřené obrany Hanáků. Ve třiaosmdesáté minutě právě po rychlém protiútoku zakončoval v dobré pozici teplický Jindráček, branku Zdeňka Zlámala ale netrefil. Třetí inkasovaná branka přišla v nastavení. Obrana Hanáků neuhlídala autové vhazování Teplic, míč se přes Vachouška dostal ke Stožickému, který zakončoval do prázdné branky.
FK Teplice - SK Sigma Olomouc 3:1 (0:1) Branka: 59. Rosa, 64. Vachoušek, 90. Stožický - 31. Navrátil (Vepřek) Diváci: 4280 Rozhodčí: Nenadál - Večeřa, Gallo ŽK: Matula, Jindráček, Stožický, Siva - Navrátil, Schulmeister Sestavy: Teplice: Grigar - Vondrášek (39. Matula), Rosa, Lukáš, Ježdík - Dolejš, Siva, Vachoušek, Čajič (90. Smejkal), Volek (50. Stožický) - Jindráček. Trenér: Rada. Sigma: Zlámal – Janotka (81. Hála), Kučera, Škerle, Vepřek – Pospíšil, Rossi, Navrátil – Schulmeister (73. Klesnil), Ordoš, Varadi (67. Podaný). Trenér: Uličný.

Sestava SK Sigma proti ŽižkovuSestava SK Sigma proti Žižkovu
| 30.09.2016
9. kolo: Sigma hraje doma proti Žižkovu, pak můžete stihnout i hokej9. kolo: Sigma hraje doma proti Žižkovu, pak můžete stihnout i hokej
| 29.09.2016
Páteční zápas SK Sigma píská MrázekPáteční zápas SK Sigma píská Mrázek
Stačilo jenom trefit bránu, řekl Šimon FaltaStačilo jenom trefit bránu, řekl Šimon Falta
| 28.09.2016
Chce to prostě hrát takhle každé utkání, řekl ŠkerleChce to prostě hrát takhle každé utkání, řekl Škerle
| 27.09.2016
Zápas SK Sigma vs. Znojmo ve středu 19. říjnaZápas SK Sigma vs. Znojmo ve středu 19. října
Začal předprodej na páteční zápas SK SigmaZačal předprodej na páteční zápas SK Sigma
Chorý dal dva góly, Buchta má třetí nuluChorý dal dva góly, Buchta má třetí nulu
| 26.09.2016
Páteční zápas SK Sigma vs. Žižkov již od 16.00!Páteční zápas SK Sigma vs. Žižkov již od 16.00!