Sigma vyhrála nad Nitrou

02.02.2005 / A tým

Fotbalisté Sigmy Olomouc porazili v dalším přípravném utkání Nitru 4:2. V posledním zápasu před odjezdem na soustředění na Kypr dostali příležitost všichni hráči širšího olomouckého kádru kromě Radima Kučery, který se zotavuje po artroskopii kolena. SK Sigma Olomouc - Nitra 4:2 (2:2) Branky: 39. a 42. z pen. Reiter, 68. D. Kobylík, 83. Bednář - 21. Szorád, 45. Grajciar. Rozhodčí: Gallo. Diváci: 100. SK Sigma: I. poločas: Vaniak (20. T. Černý) - R. Hubník (21. König), Hudec, Kovář, Pečnik - D. Kobylík, Špiláček, Rýdel, Glos - Reiter, Babnič. II. poločas: T. Černý - König, Škerle, Kovář, Glos (70. Pečnik) - Randa, Zbožínek (59. Rýdel), Prekop, D. Kobylík - Bednář, M. Hubník. Trenér Petr Uličný.