Vstupenky a zájezdy na světový fotbal Vstupenky a zájezdy na světový fotbal

Sigma znovu zbytečně ztratila zápas

23.09.2002 / A tým

Sigma znovu zbytečně ztratila zápas Krize fotbalistů SK Sigma trvá. Olomoučtí prohráli utkání 8. kola ve Zlíně, byť brankou Rojky vedli jedna nula. Jenže pak inkasovali dva hloupé góly, a když sami vypracované šance zahodili, nemohli vyhrát. Nejblíže k vyrovnání měl v 52. minutě Reiter, ale trefil tyčku. Zlín - SK Sigma Olomouc 2:1 (2:1) Sigma začala dobře, vedla, když v 18. minutě hlavičku Reitera tečoval do domácí sítě Rojka. Ve 21. minutě musel s rozraženým čelem mimo hru k ošetření Caha. Zlín opuštěné levé obrany rychle využil. Novosad odcentroval a Mucha z malého vápna hlavou překonal Vaniaka. Ve 30. minutě už byli hosté v plném počtu, ale znovu inkasovali. Muchovu hlavičku po rohu zastavilo břevno, ale Švach už trefil přesně. Po čtyřech minutách mohlo být srovnáno. Rojka šel sám na bránu, jenže trefil jen vracející ho se Koubského. Domácí jen bránili, ale Sigma si s jejich defenzivou nedokázala poradit. Po přestávce pár oken v obraně Zlína našla. V 52. minutě ťukl Siegl Reiterovi, jenže ten trefil pravou tyčku. Odražený balón pak Rojka napálil vedle. Po hodině hry přišla Sigma o zraněného Kučeru. Hosté se sice snažili, ale do vápna se nemohli dostat. Povedlo se to v 68. minutě Urbánkovi, ten byl faulován Červenkou, ale sudí Jára penaltu nezapískal. Vzápětí nacentroval zleva Rojka, Putík na zadní tyčce trefil z voleje pouze brankáře. V závěrečných minutách už si domácí hubený náskok uhlídali a Sigmu již do vyložené šance nepustili. Branky: 22. a 30. Švach - 18. Rojka. Rozhodčí: Jára - Filípek, Holub. ŽK: Mucha, Janda, Hubáček - Petrenko, M. Ekwueme. Diváci: 3 248. Zlín: Rzeszoto - Novosad, Švach, Koubský, Hubáček - Mucha (72. Zemánek), Lasota, Červenka, Lukaštík (90. Hlavňovsky) - Koubek (64. Chalupa), Janda. Trenér Vlastislav Mareček. Sigma: Vaniak - Zbožínek, Rozehnal, Kučera (60. M. Ekwueme), Caha (46. Petrenko) - Špiláček (35. Putík), Kováč, Siegl, Urbánek - Reiter, Rojka. Trenér Bohumil Páník. Olomoucký den, 23. září 2002

První jarní domácí zápas bude hrát Sigma v neděliPrvní jarní domácí zápas bude hrát Sigma v neděli
| 22.02.2017
Jílek: Soustředění bylo po všech stránkách přínosnéJílek: Soustředění bylo po všech stránkách přínosné
| 21.02.2017
Zápasový program týmů SK Sigma na tento týdenZápasový program týmů SK Sigma na tento týden
| 20.02.2017
Sigma prohrála i druhý zápas na soustředění o gólSigma prohrála i druhý zápas na soustředění o gól