Samoobslužná bezkontaktní a šetrná automyčka | Comfort Wapka Permanentní vstupenky na sezónu 2017/2018

Sigma ztratila zápas během šesti minut

03.04.2013 / A tým

První utkání čtvrtfinále Poháru České pošty hráli ve středu v podvečer doma proti Spartě Praha fotbalisté SK Sigma Olomouc. Hosté rozhodli během šesti minut ve druhém poločase, ve kterých dali tři branky. Odveta se hraje v Praze v úterý 16. dubna od 18.00. Trenér Roman Pivarník udělal ve srovnání s předchozím zápasem tři změny. Poprvé na jaře hrají v základu Aleš Škerle a Jakub Petr, do záložní řady znovu naskočí David Houska. A chvíli před zápasem ještě nahradil Tomáše Hořavu Michal Ordoš. První střelu v utkání si připsala Sigma, Houska pálil z dobré pozice vedle. Hosté ale nebránili, ze dvou rohových kopů během dvou minut nevytěžili nic. Ve 12. minutě na druhé straně vystřelil zdálky Pospíšil, brankář Čech byl připraven. Oba týmy se snažily hrát aktivně a ohrožovat branku protivníka, ovšem na obou stranách bylo v následující pasáži hry něco nepřesnosti. Ve 33. minutě zkusil vyslat vpřed kolmičkou Pospíšil Petra, ale ten se o kousek k míči nedostal. O dvě minuty později Pospíšil našel Ordoše, ten se háčkoval šestnáctkou, ale v rozhodujícím okamžiku mu míč odskočil. Také ve druhém poločase měli první nebezpečnou akci domácí. V 53. minutě centroval zleva Jakub Petr, hlavou zakončoval Martin Doležal, brankář Čech konečky prstů vyrážel z pod břevna na roh. O dvě minuty později zkoušel zdálky Ordoš, ale střela mu nesedla. Hosté byli o pět minut později přesnější a po zakončení Kadlece vedli. Za další čtyři minuty vyzráli hosté na pokus o vystavení do ofsajdu, Kweuke šel sám na bránu a Zlámala obstřelil. Za další dvě minuty hosté skórovali potřetí. Jiskérku naděje pro Modrou lavinu vykřesal krásnou trefou v 72. minutě Honza Navrátil. Jenže za dalších sedm minut dali hosté čtvrtou branku. A bylo rozhodnuto. V 86. minutě vystihl chybu v rozehrávce hostů Schulmeister, přihrál Varadimu, který se trefil k pravé tyčce. SK Sigma Olomouc – Sparta Praha 2:4 (0:0) Branka: 72. Navrátil, 86. Varadi - 60. a 66. Kadlec, 64. Kweuke, 79. Hušbauer. Rozhodčí: Zelinka – Mencl, T. Kovařík. ŽK: Janotka - Čermák. Diváci: 3213. SK Sigma: Zlámal – Janotka, Škerle, Šindelář, Vepřek – Houska, Ordoš (67. Plšek), Pospíšil – Petr (67. Schulmeister), Doležal (84. Varadi), Navrátil. Trenér Roman Pivarník. Sparta: Čech - Vidlička, Švejdík, Holek, Pamić - Kadlec, Vácha, Matějovský (77. Čermák), Hušbauer, Krejčí (81. Balaj) – Kweuke (68. Bednář). Trenér Vítězslav Lavička. Střely na: 5:8 Střely vedle: 2:9 Rohy: 2:10 Fauly: 8:11 Ofsajdy: 0:4

Tým SK Sigma dnes testovalTým SK Sigma dnes testoval
| 22.06.2017
Prodej permanentek byl zahájenProdej permanentek byl zahájen
| 21.06.2017
Tomáš Chorý pomohl repre U 21 k výhře nad ItáliíTomáš Chorý pomohl repre U 21 k výhře nad Itálií
Sigma zahájí sezonu venku, pak má doma LiberecSigma zahájí sezonu venku, pak má doma Liberec
Chci se poprat o místo v sestavě, řekl ObročníkChci se poprat o místo v sestavě, řekl Obročník
| 20.06.2017
Fotosoutěž o permanentky na zápasy SK SigmaFotosoutěž o permanentky na zápasy SK Sigma