Sigma ztratila zápas v deseti …

13.04.2013 / A tým

Předehrávka třiadvacátého kola Gambrinus ligy se fotbalistům SK Sigma Olomouc nepodařila. Hanáci po bezbrankovém prvním poločase přišli v 68. minutě o přísně vyloučeného Varadiho, pak inkasovali smolnou branku, při hře vabank druhou navíc a prohráli. V prvním poločase bylo k vidění šancí pramálo. Střela na branku byla jenom jedna, ale pokus Michala Ordoše šel do středu brány a gólman s ním neměl moc práce. Jinak se spíše bojovalo, ale z domácí ani hostující strany hra efekt v podobě ohrožení branky soupeře neměla. Facebook SK Sigma Olomouc Po přestávce se to změnilo. Ve 47. minutě byli blízko ke gólu Ordoš s Varadim, ale v chaosu před brněnskou brankou nedokázali balón dorazit správným směrem. Nakonec klíčové momenty pro výsledek zápasu se začaly rodit po hodině hry. Nejprve v 61. minutě dostal Varadi, těžko říct za co, první žlutou kartu v zápase. Dvě minuty poté domácí obrana o kousek vedle tečovala střelu Housky. A v 68. minutě šla Sigma do deseti. Rozhodčí Ardeleanu dal Varadimu druhou žlutou kartu, bylo to za zakopnutí míče, přitom další stejné situace v utkání kartou neocenil … Sigma tak musela hrát v oslabení. Ale její snažení dostalo vážnou ránu v 77. minutě. Střelu Mezlíka, která by šla zřejmě vedle, tečoval nešťastně do protipohybu brankáře Zlámala Šindelář. Sigma pak začala riskovat ve snaze srovnat a to se jí vymstilo. V 86. minutě utekl střídající Švancara a obhodil vybíhajícího brankáře Zlámala. V závěru se Sigma stále snažila o vstřelení branky. V posledních pěti minutách kopala sedm rohových kopů, po jednom z nich domácí gólman vytáhl hlavičku Šindeláře na břevno, gólem neskončily ani střely Pospíšila nebo Javůrka. „První poločas byl bez šancí. Ve druhém jsme začali dominovat. Pak to ovlivnilo vyloučení a šťastný gól Brna, kdy jsme po tečované střele inkasovali,“ řekl trenér Roman Pivarník. „My jsme nedokázali na důraznou hru Brna v prvním poločase odpovědět, hráli jsme zády k bráně, nehráli jsme vůbec po stranách. V prvním poločase jsme měli jenom jeden centr, ve druhém za prvních deset minut deset,“ podotkl. Zbrojovka Brno – SK Sigma Olomouc 2:0 (0:0) Branky: 77. Mezlík, 86. Švancara. Rozhodčí: Ardeleanu - J. Paták, Mokrusch. ŽK: Buchta, Frejlach, Brabec - Navrátil, Varadi, Vepřek. ČK: 68. po 2. ŽK Varadi. Diváci: 3521. Brno: Doležal - Buchta, Brabec, Pernica, Husár - Mezlík, Zavadil, Frejlach (63. Sus), Lutonský (87. Michal Škoda) - Kroupa (85. Švancara), Markovič. Trenér Ludevít Grmela. SK Sigma: Zlámal - Koutný, Dreksa, Šindelář, Vepřek - Pospíšil, Houska - Petr (83. Javůrek), Ordoš (74. Hořava), Navrátil (46. Varadi) - Doležal. Trenér Roman Pivarník. Střely na: 2:4 Střely vedle: 2:3 Rohy: 5:15 Fauly: 22:18 Ofsajdy: 6:2 SK Sigma Olomouc v síti Google +

9. kolo: Sigma hraje doma proti Žižkovu, pak můžete stihnout i hokej9. kolo: Sigma hraje doma proti Žižkovu, pak můžete stihnout i hokej
| 29.09.2016
Páteční zápas SK Sigma píská MrázekPáteční zápas SK Sigma píská Mrázek
Stačilo jenom trefit bránu, řekl Šimon FaltaStačilo jenom trefit bránu, řekl Šimon Falta
| 28.09.2016
Chce to prostě hrát takhle každé utkání, řekl ŠkerleChce to prostě hrát takhle každé utkání, řekl Škerle
| 27.09.2016
Zápas SK Sigma vs. Znojmo ve středu 19. říjnaZápas SK Sigma vs. Znojmo ve středu 19. října
Začal předprodej na páteční zápas SK SigmaZačal předprodej na páteční zápas SK Sigma
Chorý dal dva góly, Buchta má třetí nuluChorý dal dva góly, Buchta má třetí nulu
| 26.09.2016
Páteční zápas SK Sigma vs. Žižkov již od 16.00!Páteční zápas SK Sigma vs. Žižkov již od 16.00!
Jílek: Výhru výrazně kalí zranění Jana ŠtěrbyJílek: Výhru výrazně kalí zranění Jana Štěrby