Sigma zvítězila, hattrick dal Michal Hubník

16.01.2008 / A tým

Aktualizováno v 19:45 hodin. Stejně jako v prvním přípravném duelu i v tom druhém vstřelila Sigma čtyři branky. Tým Kroměříže porazila především díky hattricku Michala Hubníka 4 – 1. SK Sigma Olomouc - SK Hanácká Slavia Kroměříž 4 - 1 (1 - 0) V první vážnější akci se objevil Bueno již v 8. minutě utkání. Jeho hlavičku po precizním centru Štěpána brankář Vogl kryl. Ve 14. minutě se tvrdou střelou z přímého kopu prezentoval Rýdel. Brankář byl opět pozorný. Hned z protiútoku zahrozili poprvé a naposledy hosté, ale Drobisz Janču vytlačil z dobrého střeleckého úhlu. O tři minuty později se po pěkné akci dostával do šance Bueno, ale síť rozvlnil až ve 28. minutě Schulmeister hlavou po centru Randy, 1 – 0. Ve 37. minutě ještě prověřil brankáře Štěpán, ale ten si s jeho střeleckým pokusem poradil. Do druhého poločasu vstoupili lépe hosté. Po sérii tří rohů bylo skóre srovnané. Hlavou se trefil ve 48. minutě Kučera, 1 – 1. Neuběhla ani minuta a domácí opět vedli. Přízemní střelu Štěpána usměrnil za záda brankáře Hubník, 2 – 1. V 54. minutě stejný hráč domácích zvýšil na 3 – 1 po chybě brankáře. O minutu později se mohli prosadit hosté, ale Lovásik střelecký pokus vyrazil na roh. V 73. minutě se do střelecké listiny mohl zapsat i Melinho, ale jeho dloubák skončil za brankou. Třetí zásah v utkání si tak zapsal Michal Hubník, který zápasové skóre uzavřel technickou střelou na 4 – 1. Branky: 28. Schulmeister, 49., 54. a 74. Hubník – 48. Kučera Rozhodčí: Peřina Diváků: 200 Sestava Sigmy v 1. poločase: Drobisz – Randa, Dreksa, Škerle, Heidenreich (K) – Štěpán, Hořava, Rýdel, Onofrej – Bueno, Schulmeister. Trenér: Martin Pulpit Sestava Sigmy ve 2. poločase: Lovásik – Randa, Dreksa (K), Hudec, Jurkič – Hrdlovič, Nepožitek, Melinho, Štěpán (70. Klesnil) – Petr, Hubník. Trenér: Martin Pulpit