Sigma zvítězila nad Frýdkem

09.01.2013 / A tým

Ve druhém utkání zimní přípravy hráli fotbalisté SK Sigma Olomouc v Karviné v rámci zimní Tipsport ligy proti třetiligovému Frýdku-Místku. Hanáci utkání dohrávali v deseti bez lehce zraněného Plška. Sigma vstoupila do zápasu výtečně, už od první minuty a tečované střely Jakuba Petra vedla. V patnácté minutě nacentroval zleva Jan Javůrek a Michal Hubník hlavou zvýšil na dva nula. Další šance už Hanáci v prvním poločase neproměnili. A dvě minuty před pauzou inkasovali. Vstup do druhého poločasu Sigmě zase vyšel. Ve 49.minutě byl faulován v šestnáctce David Houska a nařízenou penaltu proměnil Jan Navrátil. O čtyři minuty později přidal čtvrtou branku Jan Navrátil, tentokrát se trefil pěkně do šibenice. V 67.minutě centroval zprava Adam Varadi a Jakub Plšek přidal hlavou pátou branku. O dvě minuty později Jakub Plšek pro zranění odstoupil, takže jsme dohrávali v deseti. Přišly i další šance, ale stejně jako v první půlce nebyly využity a v závěru Frýdek snížil. „V prvním poločase jsme nebyli patřičně koncentrovaní v obraně, to se mi samozřejmě líbit nemohlo. Znovu jsme měli kromě vstřelených branek ještě další šance, i v závěru, kdy jsme hráli v deseti. Kubu Plška tahal sval, střídat už jsme nemohli,“ řekl trenér SK Sigma Roman Pivarník. Další utkání hraje SK Sigma Olomouc v sobotu 12. ledna v Karviné proti domácímu klubu (11.00). SK Sigma Olomouc – Frýdek-Místek 5:2 (2:1) Branky: 49. (pen.) a 53. Navrátil, 1. Petr, 15. Hubník, 67. Plšek – 43. Bačík, 87. Gulajev. Rozhodčí: Priesol. SK Sigma: I. pol.: Reichl – Sukup, Dreksa, Škerle, Vepřek – Hořava, Pospíšil – Hubník, Ordoš, Javůrek – Petr. II. pol.: Reichl - Janotka, Koutný, Šindelář, Hála - Plšek, Houska - Schulmeister, Navrátil, Varadi - Doležal. Trenér Roman Pivarník. Více fotografií z utkání najdete zde www.facebook.com/sksigmaolomouc

Jílek: Spoustu situací můžeme lépe dohrátJílek: Spoustu situací můžeme lépe dohrát
| 30.09.2016
Sigma má další výhru, body trefili Chorý a SladkýSigma má další výhru, body trefili Chorý a Sladký
Sestava SK Sigma proti ŽižkovuSestava SK Sigma proti Žižkovu
9. kolo: Sigma hraje doma proti Žižkovu, pak můžete stihnout i hokej9. kolo: Sigma hraje doma proti Žižkovu, pak můžete stihnout i hokej
| 29.09.2016
Páteční zápas SK Sigma píská MrázekPáteční zápas SK Sigma píská Mrázek
Stačilo jenom trefit bránu, řekl Šimon FaltaStačilo jenom trefit bránu, řekl Šimon Falta
| 28.09.2016
Chce to prostě hrát takhle každé utkání, řekl ŠkerleChce to prostě hrát takhle každé utkání, řekl Škerle
| 27.09.2016
Zápas SK Sigma vs. Znojmo ve středu 19. říjnaZápas SK Sigma vs. Znojmo ve středu 19. října
Začal předprodej na páteční zápas SK SigmaZačal předprodej na páteční zápas SK Sigma